Uzaylılar gerçekten var mı?


Alemler sırlarla dolu, bu sırların hepsine ermek bizler için zor olsa da kapı aralamaya çalışacağız.

haktanakdoganSirius başkanı Haktan Akdoğan ufoları değerlendirdi.

Toplum hazırlanmaya çalışılıyor

Dünya hükümetlerinin bu konudaki açıklamaları 7-8 yıl öncesine dayanıyor, bu açıklamalar son yıllarda hızlandı. Son dönemlerde filmlerde de bu konu arttı, bu konuda toplum hazırlanmaya çalışıyor. Haber alma kanunu gereğince 50 yıl geçtikten sonra belgeleri açıklama zorunluluğu var. Kanada eski savunma bakanı bu konuda çok ciddi açıklamar yapıyor, Ufo dosyaları eline geçmiş ve araştırma yapmış.

uzaylı

Bir çok üst düzey devlet yetkilileri bu konuda açıklama yapıyor, ufolar ile ilgili bir çok görüntü arşivden çıktı. Hitlerin bu konuda ciddi çalışmaları oldu, kendi pilotların da gördüğü ufolar da varmış.

Ufo gözlemleri beş bin yıl öncesine gidiyor, bir çok uygarların kültüründe yazılı referanslarında var. Bugünkü görüntüler kurgu denilebilir ama eski çağda çıkan arkeolojik kalıntılar görüldüğünde ve bunlar belgelendiğine göre kurgu diyenler yanıldığını anlayabilir. Yüzlerce bilim adamı bu konuda kitaplar yazıyor, bu bilimsel bir gerçek artık var mı yok mu olayı değil bu bir realite.

uzaylı

Semavi dinlerde dünya dışı varlıklar

Semavi dinlerin dünya dışı varlıklara bakış açısı, Vatikan bu konuda dünya dışındaki varlıkların olduğunu ve bu Allah’ın kudretini gösterdiği gibi açıklamalar var. Benzer açıklamaları ilahiyatçılar da yapıyor, Kuran’da Alemlerin Rabbi olarak geçiyor, dinlerde dünya dışı yaşam kesinlikle inkar edilmiyor.

Her konuda olduğu gibi bu konuyu da süistimal eden tarikatlar var, toplu intiharlar yaşandı. Bilim bu konuya girdi, ufoloji konusunda bir çok bilim insanları konunun içerisinde. Bazı tarikatlar ışık hızı aşılamaz diyorlar fakat bilimsel teorilere göre ışık hızı aşılabilir. Bilim ile tam tersi düşen bir konu değil bu, ufoların buralara gelmesi onların bilimsel ilerlemesinin bir sonucu.

İlgili>>  NASA Ne İş Yapar? Nasa'nın Amacı Nedir?

ufo

Nasa; 20 yıl sonra uzaylılar ile tanışacaksınız

ufo

Düşen ufoların üzerinde yapılan açıklamalar üzerinde otopsiler yapıldı, bizce bunlar özellikle bırakılıyor, sanki dünyanın değişik yerlerine bırakabiliyor. Bunlar insanın bilinçlenmesinde dönüş noktaları. Uzaylılar da bir takım kanıtlar bırakabiliyor, resmi yetkililerin açıklaması, Nasa‘nın 20 yılda uzaylılarla tanışacaksınız demesi araştırmaların somut verilere ulaştığını gösteriyor.

 

 

kuzey-atacan

Ufolog Kuzey Atacan, Uzaylılar hakkında bilgi verdi.

Evrende yalnız mıyız?

Elimizde bir sürü kanıt var. Mağara dönemi çizimlerinden tutun, rönasans tablolarına baktığımızda uzaylıları görebiliyoruz. Bir çok bilim adamı ve devlet adamı uzaylıların var olduğunu itiraf etti. ABD, Rusya, Meksika gibi ülkelerin devlet adamları ufolar var dedi. Dünyanın farklı farklı yerlerinde çekilmiş görüntüler var ve biz bunları izleyebiliyoruz. Kanatsız, pervanesiz araçlar dünya üzerinde uçuyor ve çoğu devletler bu konuya şu an için duyarsız kalıyorlar.

Uzaylıların zekalarının bizden daha iyi oldukları kesin. Uzaylılar dünya siyasetini belirlemektedirler. ABD’de belirli kasabalarda uzaylılar koloni kurmaya başladılar ve bunu gizli servisler organize ediyorlar. Bu bölgelerde uzaylı teknolojisi kullanılıyor, insan kaçırılıyor, genetik mutasyon yapılıyor ve buna hükümet göz yumuyor. Amaçları; gücü elinde bulunduranlar bu varlıklar ile ilişki halinde. Bunun için herşeyi mübah sayıyorlar.

 

 

Bugüne kadar kaydedilen en net UFO görüntüsü

 

 

 

Sizce uzaylılar var mı?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç