Uzaylılar Dünya’ya İnerse Neler Olabilir?


 

Öncelikle içinde bulunduğumuz Samanyolu Galaksisi’nde milyarlarca yıldız ve gezegen var. Samanyolu galaksisi gibi milyarlarca da galaksi var.

Şimdi bu bilgilere bakarak kim bana uzayda yaşam yok diye kesin kanıt sunabilir ki? Uzayda yaşam var demek için bizim gibi akıllı canlılar olmasına gerek yok. Uzayda herhangi bir gezegendeki herhangi bir taşın altında bakteri bir bile yaşıyorsa uzayda yaşam var demektir. Belki de bunların çok daha ötesinde akıllı canlılarda var. Peki neden bizi ziyarete gelmiyorlar derseniz bu sorunun alternatif 2 cevabı var. 1. si bu akıllı canlılar halen bizimle etkileşime geçecek teknolojiye sahip değildir. Belki de Bizim yüzyıllar önce yaşadığımız orta çağı şimdi yaşıyorlar? Yada halen taş devrindeler.

Belki de iletişime geçtiler de bizim haberimiz yok. Sonuçta böyle bir iletişim oldu ise yetkililer TV’de söyleyecek değiller. Hepimiz ufo izlemişizdir, bazen bir balonu ya da başka bir cihazı ufo zannederiz. Bazıları da insanları kandırmak için yapılan montajlardır. Ancak küçük bir kısım var ki ne bir yanlış anlaşılmaz ne de montaj, bunların sırrı hala çözülememişlerdir.

İlgili>>  Nasa Ay'a Gerçekten Ayak Bastı Mı?

Uzaylılar kötü niyetli ise

Zeki varlıklar olduğu için gezegene bodoslama saldırmazlar, sömürgeleştirebilirler. Dünya çevresindeki gezegenlere bakıldığından eşsiz bir nimettir. Bunu keşfeden uzaylılar bundan faydalanmak isteyeceklerdir. Keşfettiler ise öncelikle gizli keşifler yapacaklardır. Zaten çok uzaktan geldikleri için keşfetmek zor olmasa gerek.

Zamanı geldiğinde ise yeryüzünde çeşitli yerlerinde açıklanamayan küçük olaylar patlak vermeye başlayabilir ve zamanla bunlar artacak, uzaylıların varlığı yavaş yavaş belli olacaktır.

İstila etmek isterler ise şehirlerdeki insanları kontrol altına almaya çalışacak ve insanları zorunlu göçe mahkum edeceklerdir. Sadece kendilerinin belirlediği bölgede insanların yaşamasına izin vereceklerdir. Kafesteki fareler gibi ihtiyacımızı karşılamak için onlara muhtaç olacağız. Kendi gezegenimizden faydalanmak için yine bizi kullanacaklardır.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç