Uyuşturucu Yüzünden Tanınmaz Hale Gelen Ünlüler


Lindsay Lohan

lindsay-lohan

2014 yılında gösterime giren kötü kızlar filmindeki rolü ile büyük ün yakalayan Lindsay Lohan, son yıllarda yaşadığı uyuşturucu bağımlılığı yüzünden kariyerinde hızlı düşüş yaşadı. Bir süre rehabilitasyon kliniğine yatırılan ünlü oyuncu tedavi bittikten sonra evinde kokain partileri düzenlemeye devam edince Lohan’ın sinema kariyeri sona erdi.

 

Macaulay Culkin

macaulay-culkin

Çocukluk yıllarında başrol oynadığı evde tek başına serisi ile tanınan Macaulay Culkin, özellikle doksanlı yıllara damgasını vurmuş ve en başarılı çocuk listesinde yer almıştı. Culkin yirmili yaşlarına geldiğinde bağımlı olduğunu ve her ay ortalama altınbin dolarını uyuşturucuya verdiğini açıkladı. Bağımlılığı yüzünden ekranlardan uzak kaldı ve bir süre önce ünlü sevgilisi Milley Cruse tarafından terk edildi.

İlgili>>  Bonzai Nedir? Etkileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Edilir?

 

Amy Winehouse

amy-winehouse

2000’li yıllarında çıkardığı albümler ile adından sıkça söz ettiren Amy uzun süredir alkol ve uyuşturucu ile mücade etti. Tedavi görmeyi de deneyen Amy alkol zehirlenmesi sonucu 2011 yılında yaşamını yitirdi.

 

Amanda Bynes

amanda-bynes

Bir çok filmde rol alan Amanda, 2009 yılında uyuşturucu kullanmaktan göz altına alındı ve o dönem bin dolar kefaret ile serbest kaldı. Şimdilerde eski görüntülerden uzak kalan Amanda kısa sürede büyük çöküş yaşadı.

 

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç