Türkiye’nin gerçek gündemi


tarık torosBugün Tv Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros Türkiye’nin gerçek gündeminin ne olacağı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye‘nin gerçek gündemi nedir?

Türkiye’nin gerçek gündemi 949 lira olan asgari ücrettir, insanların evlerini ısıtamamasıdır, faturaların toplamının asgari ücret kadar olmasıdır, genç işsizliktir, gerçek gündem bu. Gerçek gündem insanların trafikte dalaşma halinde bıçaklanma ihtimali.

14 aydır havuz medyasında 400 ün üzerinde iftira ve yalan haberlere imza attı. Bir özel haber 3 gazete birden manşet olamaz bu haberler servis edilmiş bu belli.

İç savaşa yaklaşıyoruz

Türkiye yüzde 60’ın nefretle dolduğu bir ortamda bütün herşeyini yüzde 40’a bağlamış iktidarda öyle bir korku var ki ondan dolayı her tarafı tutmaya çalışıyor.

Habertürk’ün maşetin; Işid lideri Türkiye’ye militanları sokuyor ve bekleyin diyor işte gerçek gündem bu biz bunu konuşmuyoruz.

Yeniçağ’ın manşeti; Zihinsel engelli canlı bomba kandil’te tutuluyor. Yine başka bir haberde Pkk ingilizlerle gizlice görüştü, oslo’da hakemin ingilizler olduğunu açıkladı. Şu anda Osla’da verilen tahhütler bire bir yürüyor.

Süleyman Şah’a kıskaç; Türkiye’nin sınırları dışındaki tek toprağı olan Süleyman Şah türbesinde şu anda Türkiye’nin askerini 10 aydır değiştiremediği konuşuluyor.

Şırnağın en büyük camisi Pkk’ya taziye evi olarak tahsis edildi.

Milliyetteki haber; Suruç bombaları barış sürecini sekteye uğratmak için uğraşanların elinde bulunduğu bombalar, gerçek gündem bu.

Su borusunda yaşam mücadelesi veren Fatma hanım, su borusunda 55 yaşındaki kadının yaşam mücadelesi.

Bunları konuşmuyoıruz biz varsa yoksa paralel, bana suikast düzenlenecek gibi gündemlerle uyutuluyoruz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç