Türkiye kasetlerle yönetilen bir ülke haline geldi


doğu perinçekİşçi Partisi genel başkanlığını yürüten Doğu Perinçek Türkiye’nin kaset ile dizayn edilen bir ülke olduğunu iddia etti.

 

Siyaset liderleri kasetlerle değiştiriliyor

Türkiye kasetlerle yönetilen bir ülke haline geldi, bir siyaset lideri kasetlerle değiştirilebiliyor. Bir partisinin milletvekili adayları belli merkezlerden değiştiriliyor. Bu bir çürümedir, bilmediğimiz kasetler var. Kasetlerle insanlar yönetiliyor.

Türkiye’de özel hayat koruma altındadır, bu tür kasetlerle yönetmek alçaklıktır ve özel hayat ayaklar altına alınmaktadır. Ben şun beklerdim Chp’den dik durup meydan okusun. Orada Türkiye var, sen benim partimi kasetlerle yönetemezsin demesi lazımdır. Mhp’nin de aynı şekilde boyun eğmemesi gerekirdi.

İlgili>>  Türkiye'de Sol Algısı

Genel başkan feda edilerek meseleler çözülmez

Sisteme, demokrasiye, insan haklarına saygı saldırıda zayıf davranılmıştır ve bu temizlenmiştir. Bir genel başkan feda edilerek Türkiye’nin hiçbir meselesi çözülmez. O partinin dimdik saldırıya karşı koyması çok doğru olurdu.

Bu mafyalaşan bir sistem, Türkiye’de de sandığa gidiyoruz ama Chp belli merkezler iki tane kasetle düzenlemiştir. Aynı şekilde Türkiye’yi düzenlemiştir.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç