Tsk’ya Haksızlık Ediliyor


Özcan PehlivanoğluMHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi / Avukat Özcan Pehlivanoğlu seçime gerilimlerle giden Türkiye’nin durumunu değerlendirdi.

Türk halkı bütün bu gelişmeleri yakından izliyor, Türk halkı artık demokraside çok tecrübeli. Türkiye’de halkın bir çok yönden sıkıntısı var, terörden, uyuşturucudan, kadın cinayetleri, maaşlardan ve çok şeylerden halkımızın büyük sıkıntıları var. Süleyman Şah türbesinin sınırlarımıza daha yakın yere naklinde Pyd’nin yardımı gibi medyada yer alan haberler var. Türk halkı bütün bunları görüyor.

İlgili>>  Bülent Tezcan: Davutoğlu'nun görevinden ayrılması saray darbesidir

Yeni Türkiye vaad ediyorlar ama baktığınız zaman terör var, üniversitelerde öğrenciler öldürülüyor. Bu halk 7 haziranda bütün bunlara cevap verecek.

İç güvenlik konusunda jandarma teşkilatı dağıtılmak isteniyor, kolluk kuvvetleri valiliklere kaymakamlıklara bağlanıyor. Jandarma Genel Komutanlığı bu ülkere kurulduğundan beridir çok faydası sağlamıştır. Polis devleti kurmak istenmesi ile Tsk’ya haksızlık ediliyor.

Mhp hakkında algı yaratılmaya çalışılıyor, Chp’nin peşine takıldı deniliyor. Mhp her zaman kendi fikirlerini söyleyen bir partidir.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç