Sürekli Düşman Edinerek İlerliyorlar


leven üzümcüSanatçı Levent Üzümcü, Türkiye’nin durumunu değerlendirdi.

Kötü içerisinde çok fena korkaklığı da barındırıyor ve bu ikisi bir araya geldiği zaman da farklı sesleri yok etmek, onun istediği dünyayı yaratabilmesi için gittiği o yolda yola çıkan her şeyi tekmelemek ve yok etmekte var.

Bu bir korku filmi, bizi asıl üzen şey de bu korku filminin ne kadar fazla insan tarafından bilmeden destekliyor olması bilerek destekliyorlarsa, bilerek destekleyenler de var kendi küçük çıkarları için bunu yapanlar var. Onun için bu hikayeyi unutmadan not edelim ve unutmayalım. Bu hikaye bir realiteye döndü bunun bütün çalışanları o kadar bir birliktelik oluşturdular ki destek sayısı azaldığında yıkılıp gidecek. Bir gün umuyorum bu dönemde işlenmişleri sayfalarca bir kitapta olacak. Herkesi suça iştirak etmesi ve suça iştirak edenlerinde birbirine sarılması gibi mafya tarzı gibi bir iş.

Herkes canavarlar yaratıyor, eskiden bunlar ergenekoncu idi, şimdi bunlar paralelci, gezici oldu. Sürekli düşman edinerek ilerliyorlar. 15 saniye içerisinde başka bir şey söylendiğinden ona da inanılacak.

Seçim Güvenliği

Oy ve ötesi diye bağımsız bir kuruluş var. deli gibi çalışıyorlar eksikleri var eksiklerini duyurmaya çalışıyorum. Gazetelerden bir tanesi oy ve ötesini şöyle tanıtmaya çalıştı, seçimlerde şahibe olduğunu iddia etmek için bir araya geliyorlar dedi. Hiç gördünüzmü rejimini zorla dayatan bir partinin böyle bir şey yapar mı? O gün partiler çalışacak olanlara kumanya ve maaş veriyorlar. Burada gönüllük üzerine kurulu oy ve ötesi. Her türlü siyasi görüşten gelen insanlara açık maaş ve kumanya da vermiyor.

İlgili>>  Gönül dili ile konuşmaya devam edeceğiz

Bizim iki tane çocuğumuz var, evden birilerinin ona bakması gerekiyor, eşim pendikte bir okulda 10 tane arkadaşı ile birlikte bina sorumlusu, hiç bir gelirleri de yok. Neredeyse sabaha karşıya kadar çalışacaklar, o okuldaki oyların güvenli sayılabilmesi için ekip kurdular ve oradalar.

Özellikle İç Anadolu’da lütfen insanlar sandık müşaviri olsunlar. Bu senin oyun hepimizin oyu bu. Hangi partiye çıkarsa çıksın adaletli olması ve senin mecliste temsil edilmen çok önemli. Ne olur kadınlarımız dört elle buna sarılsınlar, bu ülkeye sahip çıkanlar kadınlardır. Ne olur kadınlar bu işe sahip çıksınlar.

Comments 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ak Parti olmasaydı şu kullandığınız internet bile dandik olacaktı bir de tutmuş eleştiriyorsunuz. Şükredin bence.

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç