Süleyman Şah Türbesinde neler oluyor


asker
eren erdem

Yazar Eren Erdem Süleyman Şah Türbesi’nde yaşananları değerlendirildi.

 

Ecdadımızı toprağın altında bile rahatsız ettik

Işid bir terör örgütü bir örgüttür ama biz bir ülke olarak neden korkuyoruz. Türkiye Işid’in Türkiye’deki militanları ile mücade etmiyor. Işid ile yapılacak mücadelenin Türkiye’deki yanlıları dışarıdaki mücadeleden daha kötü olacak. Kaç tane Işid militanının bilmiyorlar.

En çok ecdat pazarlamacılığı yapanlar bunlardır, İstanbul fethedildiğinde bizanslılar bile ecdadının kemiklerini topraktan çıkartıp kaçmamıştır. Sözüm ona dünya lideri toprak terk edip kaçıyor, bir kardeşimizde şehit oluyor, hanımı da hamile. Bunun hesabını kim verecek. Biz ecdadımızı toprak altında bile mi uyutmayacağız, bu devletten ne fayda gelir.

Ecdadımızın toprağı kurtarılmadı, ecdadımızı toprağın altında bile rahatsız ettik. Neden dengeler, bu işin sorumlusu Ahmet Davutoğludur. Stratejik derinlik dediler, Esat’ı indireceğiz diye terör örgütlerine silah taşıdılar. Esat’ın daha totaliter rejim ortaya koydular. Suriye‘de karışmadan önce Suriye’de tartışılan iç güvenlik yasası bizim ülkemizde tartışılan iç güvenlik yasasından daha iyiydi, böyle bir şey olabilir mi. Işid gibi terör örgütlerini Esat’ı devirmek için onların yanında durdunuz şimdi ecdadımızın kemiklerini toplayıp kaçıyorlar.

İlgili>>  Türkiye dünyaya nasıl bir mesaj verdi

ahmet davutoğlu

Yapılan şeyin adı kaçmaktır

600 yıllık boyunca dünyada hüküm sürmüş bir millet daha dün kurulan bir terör örgütünün önünde diz çöküyorsa bu vahamettir. Bu işin bir sorumlusu ise Necdet Özel’dir ne yapsın emre itaatsizlik mi etseydi. Hayır istifa edebilirdi. Ne yaptı operasyona sahip çıktı. Havuz medyası bu işe operasyon diyor, yapılan şeyin adı kaçmaktır. Yapılan şey yanlıştır. Siz Kobani’de Işid’e direnenler kadar dirayetli değilmisiniziz bu kadar mı çok korkuyorsunuz.

Siz Mit’i siyasi partilerin üzerilerine göndereceğinize bu işlerle ilgilendirin. Siz hiç Mit’i ülkenin içindeki Işid’in militanlarını yok etmek için emniyet personelini örgütlemediler.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç