Su kaçağı problemlerine çözüm bulundu


Su kaçağı problemlerine çözüm bulundu ev ve iş yerlerinde meydana gelen gizli su sızıntıları yüzünden başınız dertte mi ? Elektronik cihazlarla kırmadan çalışan tesisat firmaları sayesinde kabusunuz bitiyor.

İstanbul su kaçağı bulma firmamız kamera ve test ölçüm cihazları kullanarak su kaçaklarına ulaşmaktadır. Avrupa yakasında 4 şube 6 servis aracı , Anadolu Yakasında tek şube 3 servis aracı ile aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Su Kaçakları Kabusunuz Olmasın

Atık su ve pis su delinen su hatlarını denetleyebilir. Denetlenmesini kırma dökme olmadan yapmaktadır. Bunlara örnek olarak termal kameralı su kaçağı tespiti verilebilir. Duvara tutulur ve röntgenini çeker. Şebeke hatlarını değil belki ama sıcak su üretimi ve dağıtımı yapan sistemleri analiz etmeye yaramaktadır. Sızma noktaları da hızlıca bulunabilir. Su kaçağı çatlama şüphesi olan evdeki su borusunda denetleme yapabilecek su kaçağı bulan firmalar kapsamındadır. Unutmayınız ki artık matkap ile kırmadan su sızıntıları bulma imkanları uzun süredir verilmektedir. Su damlacıkları öbek halinde betonda yapışabilir. Tavana bakarsınız ve görürsünüz. Üst katta alakalı bölgede petekte su eksilmesi varsa oradaki sızmalardan olabilir. Isı açısından analiz yapabilecek cihaz ile baktığımızda sorunlu kısımları bulursak kimyasal eklemesi yapar ve kapatırız. Bazen ise bataryaya giden ılık ve sıcak suyu taşıyan kolonda yırtılma olabilir. Yine aynı cihaz ile tam yerini bulur, orada matkap uygulamaları ile düzeltebiliriz.

İstanbul su kaçağı bulma sigorta özelliği olan binalarda su kaçağı bulan tesisatçı ile destek vermektedir. Sigortası olmayan sistemlerde de araştırma yapabilir. Yani her iki duruma da hazırlıklıyız. Boru zedelenme yerlerini araştırmada, sorunsuz şebeke hatlarının çalışmasını sağlamak için özenli metotlarımızdan küçük bir bölümünü sizlere aktardık. Evdeki rutubet artmış ise yerli yersiz ıslanan fayanslar, parkeler gibi bazı belirtiler görülecek düzeye gelmiş ise ve daha fazla bilgi için hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

İletişim : Avrp : 0212 544 36 75 Anadolu : 0216 612 55 90

Mail : [email protected]

Web : http://www.istanbulsukacagibulma.com

 

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç