Saray’a gelince kaynak var


ahmet tanrıkuluMHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ak Parti’nin muhalefet kaynağı sorusuna cevap verdi.

Milletten topladığınız paralar ile beştepe’deki sarayı yaparken kaynak var, Cumhurbaşkanı il il gezip muhalefet partileri olmak üzere bunlar bunlar diyerek ötekileştiriyor ve ağza alınmayacak laflar diyebiliyor. Lüks ve sefahat aile eşraşı ile yaşanıyor oraya gelince kaynak var oraya gelince sıkıntı yok.

Bu tarafta asgari ücretliye biz 1400 Tl vereceğiz büyük şehirlerde yüz lira yol parası evi de yoksa 250 Tl kira yardımı yapacağız dediğimizde insanlar buna gülüyorlar. Senin bu güne kadar harcamalar lükse, savurganlığa, israfa, havuzculara yaptığın bütün harcamalara gelecek Mhp ve bir makas atacak israfa dur diyecek.

İlgili>>  Bu Ülkenin 7 Haziran'da Bu Karanlıktan Çıkması Lazım

İnsanlar kendi üst başına çoluk çocuğuna harcamalara bakıyor, bir taraftan da kaçak saraya bakıyorlar. Bu bir saray meselesi değil sembol meselesi. Türkiye‘de yolsuzluğun zir ve yaptığı bir sembol haline geldi. Aylardır insanlar bir gecede evlerinden alınıp güvensiz ortam içerisinde adliye koridorlarından ceza evlerine gidiyorlar. Hatta hakimlerin tutuklandığı bir ortama geldik. Adalet dağıtan insanlar bile korku içerisindeler.

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç