Rehber.com.tr’ye Üye Olmakla AVM’de Dükkan Açmış Gibi Olursunuz


 

“Bir rehberden daha fazlası” düşüncesi ile “ziyaretçiler için firma rehberi, firmalar için otomatik site oluşturucu” mantığıyla rehber sitemizi yayına aldık. Yaklaşık iki yıllık bir planlama ve kodlamanın ürünüdür aslında. Siteye ücretli ve ücretsiz şeklinde iki üyelik planıyla üye olunabiliyor. Ama üye olan her firmaya bedava websitesi anında hediye ediliyor. Peki piyasada bir çok firma rehberi varken dene ücretli de olsa ücretsizde olsa rehber.com.tr ye üye olunmalı? Bunun cevaplarını aşağıda maddeler halinde sıralıyoruz.

-Üye olan tüm firmalara tamamen responsive, mobil uyumlu websitesi hediye ediliyor.

-Hediye edilen bu websitesinin seo (arama motorları optimizasyonu, uyumu) ayarları sürekli bir ajans tarafından yapılmakta. Bu çalışma ile sitenizin Google aramalarında en üst sıralarda çıkma oranı artacaktır.

-Bu gün fiziki olarak bir firma açmaya kalktığınızda bir çok masraflarla karşılaşırsınız. Dükkan kirası, elektrik, telefon, su faturaları, stopaj, tabela vergisi gibi. Üstelik bu firmada en az bir tane eleman çalıştırırsınız. Bunun maaşı, sigortası gibi masraflarda cabası. Açtığınız bu firma haftanın belli günlerinde, belli saatlerinde satış yapar. Ama rehber.com.tr ye üye olmanız halinde size hediye edilen bedava websitesi ile az önce sözü edilen masraflardan kurtularak yılın 365 günü, 7/24 saat satış yapan bir işletmeniz olur. Bu işletmede eleman çalıştırma, sigortasını yatırma gibi derdinizde olmaz.

-Gün içerisinde bir ürününüzü inceleyen soran bir müşterinizin aynı ürünü defalarca gelip incelemesi sizi rahatsız edebilir. Sizi rahatsız ettiği gibi müşteriyi de mahcup edebilir. Ama websitenizde böyle bir sorun olmaz. Müşteri gün içerisinde belki de gece yarısı siteye defalarca gelip ürününüzü detaylı inceleyebilir.

-Fiziki olarak açmış olduğunuz firmanıza ait gün içinde kaç müşteri geldi, kaçı ürün aldı, hangi ürünlere en çok baktı gibi istatistikleri tutamazsınız. Bu istatistikleri aylık ve yıllık olarakda tutamazsınız. Oysa bu istatistikler size satış için yeni stratejiler belirlemenize yardımcı olur. En çok satılan ürünleri belirleyip ona göre sipariş vermenizi, o ürünü soran müşteriyi yok diyerek geri göndermemenizi sağlar. Rehber.com.tr ye üye olunması halinde tüm bu istatistikler sistem tarafından otomatik olarak tutulur.  Siteye kaç kişi gelmiş, kaç kişi beğenmiş, hizmetinize kaç puan vermiş, kaç ürününüz satılmış bunları  görebilirsiniz.

-En işlek caddede olsa mahalle arasında da olsa açmış olduğunuz firmanın güvenliğini sağlamak için güvenlik kamerası taktırırsınız. Bu işletme için ekstra masraf demektir. Rehber.com.tr’ye üye olan firmaların websitelerinin güvenliği tarafımızdan sağlanır. Dışardan bir saldırı olmaması, bir virüsün bulaşmaması, ziyaretçilerinizin sitenizde güvenle dolaşabilmesi için gerekli tüm önlemler alınır.

-İşinizle ilgili sıkıştığınız, sorun yaşadığınız zamanlarda alanında uzman birinin var olması, varlığından haberdar olmanız sizi rahatlatır. Bilirsiniz ki ne zaman darlansam benim sorunuma çözüm üretilir. Bizlerde üye olan tüm firmalara yedi gün, yirmi dört saat canlı destek ve maille sürekli destek olmaktayız. Onların sorunsuz bir şekilde yayınlarına devam etmelerini ve satışlarını güvenli bir şekilde yapmalarını sağlamaktayız.

Firma rehberleri iyi bir Pazar yeri, işlek bir AVM gibidir. Her gün onlarca, yüzlerce ziyaretçi gelir. Müşteri bir şey alacak olsa da olmasa da dükkanınızın önünden geçer. Bir şey almayacak olsa bile kampanyalarınızı görme şansı olur. Kampanyanızı, ürününüzü görüp belki de almaya karar verir. Rehber.com.tr de iyi bir Pazar yeridir. Her gün yüzlerce, binlerce ziyaretçisi olan bir AVM de dükkan açmak gibidir. Firmanızı eklemekle, başka bir firmayı arayan ziyaretçiye kendinizi anlatma, gösterme fırsatınız olur.

Rehber.com.tr de tüm bu faydaların yanında bizzat sizin tecrübe etmeniz gereken fayda ve özelliklerde var. Onun için sizi bu faydaları tecrübe etmek üzere firmanıza iyilik yapmak için rehber.com.tr ye bedava üye olmaya davet ediyoruz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç