Paykwik ve Astropay Türkiye Resmi Bayisi


 

www.sanalkartlar.com ön ödemeli kart sistemleri satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için çaba harcıyoruz. Firma olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olmaya çalışarak size en doğru hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Bu sebeple de hizmet anlayışımızı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak belirlemeye çalıştık.

Firma olarak satışını gerçekleştirmiş olduğumuz Paykasa kart gibi sanal kartların hepsini sizlere güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Ancak piyasada çok fazla kötü niyetli kişilerin bulunması işimizi zorlaştırıyor. Bu sebeple sizlerden sanal kart satın alma işlemlerinizde çok dikkatli olmanızı istiyoruz.

Sanal Kartları Güvenilir Bir Şekilde Nasıl Alabilirsiniz?

Firma olarak satışını yapmakta olduğumuz Paykwik kart gibi sanal kartların piyasada çok fazla sahtesinin olduğunun farkındayız. Güvenli alışveriş yapabilmek için satın almak istediğiniz sanal kartların satışında da maalesef dolandırıcılık olayları çok fazla olmaktadır. Herhangi bir sanal kart almak istediğiniz zaman şu noktalara dikkat etmelisiniz:

 
 Sanal kart satın almak istediğiniz firmanın bu işi yasal olarak yapıp yapmadığını mutlaka kontrol edin. Sanal kart satın almak istediğiniz firmanın firmamız gibi yasal bayi olmasına özen gösterin.

Firmaların internet sitelerini dikkatli bir şekilde inceleyin. Eğer firmanın iletişim bilgilerine ulaşmakta zorluk çekerseniz firmadan alışveriş yapıp yapmayacağınızı tekrar düşünün. Firmamızın internet sitesinde bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve mail adresleri yer almaktadır.

 Canlı destek hattı gibi hizmetlerde konuştuğunuz kişilerin gerçek kişiler olmasına dikkat edin. Bu sistemin otomatik bir sistem olup olmadığını kontrol edin. Firmamızın canlı destek hattı üzerinden ekip arkadaşlarımız ile kolayca iletişime geçebilir ve sanal kartlar ile ilgili aklınıza takılan soruları arkadaşlarımıza yönlendirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size en doğru şekilde cevap verecektir.

 Eğer muhatap olduğunuz firma aklınızda soru işareti bırakıyorsa ve aklınızdaki sorulara net cevaplar alamıyorsanız firma ile ilgili araştırmalarınızı artırın.

 Firmaların size vermiş oldukları sanal kart fiyatlarını doğru bir şekilde değerlendirin. Size sanal kart limitinin çok altında fiyat veren firmalardan uzak durmaya çalışın. Çünkü hiç kimse size bedelinin altında fiyat ile bir satış yapmaz. Biz firma olarak Otopay kart gibi sanal kartlarımızın her birinin fiyatlarını oldukça uygun tutmaya çalışıyoruz. Bu işlemi sanal kart limitinizin üzerine oldukça düşük bir komisyon koyarak sağlamaya çalışıyoruz.

Firmamızın Size Özel Hazırlamış Olduğu Kampanyalardan Faydalanabilirsiniz

Firma olarak Cashixir kart gibi sanal kartların satışını ve pazarlamasını yapıyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmek için ise sürekli yenilikleri ve kampanyalar yapıyoruz.

Sizlerin taleplerini karşılamak adına uygulamaya koyduğumuz kampanyalarımızı takip ederek oldukça uygun fiyatlara sanal kartlar satın alabilirsiniz. Bu sayede hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet alarak sanal kartınıza sahip olabilirsiniz.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bu avantajlı kampanyalar sayesinde daha yüksek limitli Astropay kartları çok daha uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. Aynı zamanda astropayde uyguladığımız kampanyalı satışları diğer sanal kartlarımız için de gerçekleştiriyoruz.

Kampanyalı satışlarımızdan faydalanmak, çok daha uygun fiyatlara çok daha yüksek limitli sanal kartlar satın alabilmek için internet sitemizi sürekli olarak takip edin. Sanal kartlarımız ile alakalı olarak uyguladığımız kampanyalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda canlı destek hattımız üzerinden de sanal kart kampanyalarımız ile alakalı kolayca bilgi edinebilirsiniz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç