Özgecan’ın Babası İnsanlık Dersi Verdi


mehmet aslan

Acılı baba Mehmet Aslan, kızının hunharca katledilmesinden sonra ilk kez konuştu.

Memeleketimizin hatta dünyanın barışa ve sevgiye ihtiyacı var. Rabbim kızımı çok sevdi yanına aldı, bu memlekette artık ikilik olmasın, bu vahim olan insanlara zulüm edilmesin adaletin karşısına çıkıp cezalarını çeksinler. Allah onların anaları ve babalarına yardımcı olsun. Sevmekten başka çıkar yolumuz yok, insanlar barıştayken teslim olmaları gerekiyor, teslim olursak içimizdeki bütün güzellikler ortaya çıkacak.

Duyduğumuz kulaklarımızın, gördüğümüz gözlerin bir anlamı yok. Memlekette herkes bir şey söylüyor, biz ne ocuyuz ne de bucuyuz, türk milletinin bir ferdiyim. Allah devletimize zeval vermesin, güzel gönüllere milletten Allah razı olsun. Devlet büyükleri teker teker herkes aradı, başsağlığında bulundu, hepsine teşekkür ederim.

İlgili>>  Erdoğan: Özgecan'ın Ölümünü Dans Ederek Kutladılar

Ben milletimizden çok şey bilmeme ana Maun süresini Ali İmran suresinin 103. ayetini ve Asr süresini okumalarını tavsiye ederim, bana göre bu ayetler çok önemli. Doğru yolu bulmak çok zor, dünya geçimini sürdürmek için çalışıyoruz. Bütün dünyada şahmaranın yavruları kol geziyor, benim meleğimin kanadının kopardılar, yarın sizin meleğinizin kanadını koparmaya da gelecekler. Bana yıllarca nelerin olabileceğini anlattılar fakat ben anlamadım, gözüm kör kulağım sağır dünyanın peşinden koştum ama arada sırada da şöyle bir durup düşünmemiz lazım.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç