Neticede halkın seçtiği bir Cumhurbaşkanı var


hüseyin gülerceGazeteci Yazar Hüseyin Gülerce Cemaatin Ak Pari nefreti hakkında yorum yaptı.

Gülen cemaatinin tabanında muhabbet fedaileri topluluğu bilinen tabanda öyle bir Recep Tayyip Erdoğan kini düşmanlığı var ki bu kadar muhabbet ile dolmuş insanlarda bu duygulara yer verildi o insanların aynaya bakıp düşünmesi lazım. Neticede halkın seçtiği bir Cumhurbaşkanı var.

Siz nasıl küfür edebiliyorsunuz, nasıl hakaret ediyorsunuz. Sağolsun Sayın Gülen’de hiç ara vermiyor, halkın önünde hırsızım de, harama el uzattım de diyor, yakışıyor mu Allah aşkına. Din alimi olarak bilinmiş insana Türkiye’nin seçilmiş Cumhurbaşkanı için, Başbakanları için böyle ifade kullanılır mı. Firavun, Nemrut, Yezid diyorlar bir yandan da demedik diyorlar. Bir hafta önce herkese kucak açın gelecekler diyor Gülen daha sonra da demediğini bırakmıyor. Bu iş beddua seansında bozuldu. Hocaefendi diyesim gelmiyor, o bedduada ki insan hocaefendi olamaz.

İlgili>>  15 Temmuz Darbesinin Arkasında ABD Mi Var?

Tabandaki Erdoğan nefereti Gülen’in sayesindedir. O sohbeti canan denilen mütevelli toplantılarında hırsızlık konuşuluyor. Bende 35 yıldır bu işin içerisindeyim 5 yıl Zaman Gazetesinin başında bulundum hiç bu konulara girmiyordunuz siz. Siyaset sizin meseleniz değildi ne oldu bir anda. Makul insanların bunu kabul etmesi mümkün değil.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç