Nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmeli?


 

1- Seçeceğiniz firmanın sizin ile iletişimi iyi olmalı ve eşya taşırken taşıma malzemelerinin kaliteli olması çok önemlidir. Özellikle büyük şehirlerde bir çok nakliyat şirketi vardır. Örneğin Ankara’da Ankara nakliyat yaparken seçeceğiniz firma tecrübeli olmalı ki hem fiyat hem de düzenli ve sorunsuz taşıma gerçekleştirebilin.

2- Ucuz firma bulmak yerine kaliteli ve işinin ehli firma bulmak çok önemlidir. Bu sebeple nakliyat ankara taşıma servisini tercih edebilirsiniz.

3- Keşif ekibinin eşyaları iyi etüt etmesini ve taşımanın asansörlü mü? yoksa merdivenlerden mi olacağını sorun. Ev taşınırken kullanılacak ambalaj malzemenin kaliteli olmasın özen gösterin ve detayları nakliyat şirketinin görevlisi ile mutlaka konuşun.

İlgili>>  Elifoğlu Ankara Evden Eve Nakliyat

4- Firma seçerken korsan taşıyıcı mı yoksa köklü bir kuruluş mu diye araştırın ve çok dikkat edin. Kimi yerlerde korsan taşımacılık yapılmaktadır ve müşteriler zaten stresli olan ev taşıma işinden iki kat daha stres yaşayacaklardır.

5- Taşıma şirketi bulmayı en sona bırakmayın ve aceleye getirmeyin en azından taşıma yapacak firmayı internet üzerinden araştırın ve taşınacak firmanın köklü olmasına dikkat edin.

Taşıma yapacak firmanın aşağıdaki hizmetleri sağlıyor mu?

Sigorta yapıyor musunuz?
Sigorta kapsamı nedir?
Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetiniz varmı?
Firma geçmişi, varsa referans listesi,
Kamyonun gelme saati ve taşımanın aşağı yukarı ne zaman biteceği,
Herhangi bir birliğe üye olup olmadığı,

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç