Mit Chp’ye komplo mu kuruyor


fft99_mf2617920Chp sözcüsü Prof.Dr. Haluk KOÇ Mit’in Chp’yi karıştırıyor iddialarını cevapladı.

Ürettikleri seneryolar ile Chp’yi karıştırmaya çalışıyorlar

Biz bir konunu üzerinde duruyor idik, Mit özel olarak Chp ile uğraşıyor mu diye sorduk. Erdoğan “Ey kılıçdaroğlu senin nefes alış verişini izliyorum” diyor. Latin Amerika dönüşünde Türkiye’nin iç ve dış güvenliğinden sorumlu bir kuruluş özel bir çalışma alanı kurmuşlar ve bir takım haberler yapma gayretindeler.

4 kişilik bir ekip çalışıyorlar. Bunlar ürettikleri seneryaloarı Chp’yi parelal yapı diye tabir edilen bir şeyi Chp ile parelel yapı ile hareket ediyor diye algı yaratmak. Chp ile Pkk ile birlikte hareket yaptığı algısını oluşturmak. Bir de ellerinde batak bir medya kuruluşları var. Bu süreç nasıl işletiliyor biliyoruz.

Chp bu gibi kumpaslarla bitecek bir parti değildir

İlgili>>  MHP'de Tuğrul Türkeş Hiç Güçlü İsim Olmadı

Chp iki tane kendini bilmezin uğraşması sonucu bitecek bir parti değildir, hiç yormayın kendinizi. İsrail’den TDK’ya oradan da Chp’ye para gelmiş gibi laflar çıkartıyorlar. Bunca yıldır bu ülkenin aydınlarına, demokratlarına haksızca hukuk infal edilerek bunca yıl eziyet çektirirken Ak Parti cemaat ile iş birliği yapıyorlardı. Allah‘ım verdikçe veriyor diyen kimlerdi. Bitsin bu hasret gel artık vatanına diyen kimlerdi.

Bir algı oluşturmaya çalışıyorlar çünkü iktidardan gittikten sonra hesap veremeyeceklerini biliyorlar. Tek bir şey var biz iktidarda nasıl kalırızın hesabını yapıyorlar, bunun içinde hak hukuk hiç bir şey tanımıyorlar. Ama birer birer yaptıklarının, bu milletten emdiklerinin, hepsinin hesabını verecekleri günler gelecek. Ne planlarsa planlasınlar beceremiyecekler ve şu anda faşizme sığınıyorlar.

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mit’in işi gücü yokta Chp’ye komplo mu kuracak. Etrafı düşmanlarla çevrili bir ülkede güvenlikten sorumlu bir kurum bu gibi basit şeylerle uğraşmaz bile ancak CHP kendi kendine komplo kurmuştur.

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç