Milyarder iş adamı seri katil çıktı


Filmleri konu olacak bir hayat yaşadı yine filmlere konu olacak şekilde yakalandı. Dolar milyarderi seri katil açık unuttuğu mikrofona yaptığı cinayetleri itiraf etti.

3 cinayet işledi yakayı sıyırdı polise yapmadığı itirafı açık unuttuğu mikrofona yaptı.

Robert Durst, babası New York’un emlak kralı 11 plaza ve 4 milyar dolarlık servetin varisi ama adı sürekli cinayetlerle anıldı.

Yıl 1982 iş adamının eşi ortadan kayboldu milyarder katil delil yetersizliğinden serbest kaldı. Aradan 8 yıl geçti bu kezde ortadan kaybolan ilk eşinin yakın arkadaşı oldu. Genç kadın ile aralarında ilişki vardı evinde ölü bulundu ve yine berat etti. Bir yıl sonrasında ise ölen bu kez komşusuydu ceseti parçalanmış olarak bulundu. Cinayet aleti testere polislerin elindeydi. Saldırıya uğradığını ve nefs-i müdafa yaptığını savundu ve serbest kaldı.

İlgili>>  Van Gogh'un eseri 66 milyon dolara satıldı

3 cinayetten sıyrılması kanlı şöhretini daha bir katladı. Bir televizyon kanalı hayatını belgesel yapmak istedi. İş adamı kabul etti bu da son hatası oldu. Çekimleri ara verildiği sırada Robert Durst tuvalete gitti ancak yaka mikrofonu açıktı. Milyarder seri katil kendi kendine konuşmaya başladı. Ekip montaj için kaseti aktarırken bu itirafı fark etti. Polis milyarder Durst’u sahte kimlikle kaldığı otelde yakaladı. 71 yaşındaki adamın idam edilmesi bekleniyor.

Mikrofana yaptığı konuşma:

İşte yakalandın.. Ne halt ettim ben.. Tabi ki hepsini ben öldürdüm.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç