MAHSUN GiŞEDE RUSSELL’I SOLLADI


Yılmaz Erdoğan ve Cem yılmaz’ın oynadığı, Russell Crowe’nin yönettiği Son Umut filmi, Mahsun Kırmızıgül’ün yapılmı olan Mucize filmine gişede yenildi.

1 Ocakta vizyona giren Mahsun Kırmızıgül’ün filmi Mucize’nin kaç kişi tarafından izlenecği merak konusuydu. 930 kopya ile gösterime giren Mucize filmi ilk dört günü önde götürüyor.

‘Beyaz Melek’, ‘Güneşi Gördüm’ ve ‘New York’ta Beş Minare’ filmleriyle kendinden söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, Mucize filmi ile de bu başarısını sürdürdü. Filmi öğretmenlere adayan Kırmızıgül önceki günlerde yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle seyircimize teşekkür ediyorum. Bu film, hayatlarını çocuklara ve eğitime adamış öğretmenlerin sıkıntılar içinde nasıl fedakarlık yaptıklarını gösteren bir film oldu. Mucize filmini, kalbinden özürlü olamayan, dünyaya kalp gözü ile bakabilen öğretmenlere adıyorum”

Dram ve Savaş türünde çekilen Son Umut filmi’nin oyuncuları: Russell Crowe , Cem Yılmaz , Yılmaz Erdoğan , Olga Kurylenko , Jai Courtney

Dram ve Komedi türünde çekilen Mucize filminin oyuncuları: Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül

‘Son Umut’

İlk üç gün: 281 bin 461
Toplam izleyici: 512 bin 384
Toplam hasılat: 5 milyon 762 bin 632 TL

‘Mucize’

İlk dört gün: 642 bin 187
Toplam hasılat: Yaklaşık 7.1 milyon TL

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç