İMTİYAZ SAHİBİ
Furkan Dede
[email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Furkan Dede
[email protected]

EDİTÖRLER
Songül Dede
[email protected]
Selim Mustafa Şahin
[email protected]

REKLAM REZERVASYON
Mustafa İsa
[email protected]

YAZILIM
Hueman teması

DOMAIN SERVİSİ
cliaweb.com

HOSTING SERVİSİ
cliaweb.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

ADRES
Buğday Pazarı Mah. Hardal Sok. Kavlak Apt. 16/3
Çankırı

TELEFON
0545 347 72 83

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 www.sanalulke.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. www.sanalulke.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.sanalulke.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.sanalulke.org However, sometimes the www.sanalulke.org uses third parties to process your information. www.sanalulke.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.sanalulke.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.sanalulke.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.sanalulke.org and its services. When you use sanalulke.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sanalulke.org cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.sanalulke.org  yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç