İstanbul Sistre Cila ve Masif Parke Uygulamalarında Profesyonel Hizmet ” AKAR PARKE “


İstanbul başta olma üzere Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veren ve referansları oldukça iyi olan “Akar Parke”, Masif parke ve Sistre cila uygulamalarında profesyonel alman üretimi olan orijinal makineler ve 30 yıllık bilgi birikimini sanata dönüştürmüş olan ekibi ile sizlerin hizmetinde. Referanslarından da anlaşılacağı gibi geçmişi ve işçiliğinde herhangi bir sorun olmayan “Akar Parke” oldukça büyük işlere imza atmış ve bunu ticaret ve kârlı sonuçlar elde etmekten ziyade bir bakış açısı ile gerçekleştirmiştir. “Akar Parke” referanslara ve müşteri memnuniyetine değer veren bir işletmedir ve en önemlisi ister masif parke uygulamaları ister sistre cila uygulamaları olsun her sonuçlandırdığı işçilikte mükemmele yakın sonuçlar elde etmeyi hedefler ve ekibi, profesyonel makineleri, kaliteli malzemesi bu sonuçlar için yeterlidir.

Sistre cila uygulamasında en önemli husus olan sağlığı etkilemesi muhtemel maddelerin kullanılmasıdır. Özellikle çocuklarımızın temas halinde olduğu parkeler için inanılmaz hassasiyet sahibi ve bu sorumluluğun bilincinde olarak bu kapsamda mağduriyetler yaratmayacak kısa veya uzun vadede çocuklarımıza yada aile bireylerimizin herhangi birine zarar vermeyecek kalite ve denetimde ürünler kullanmaktadır. Bu bakış açısı ile yaklaşılmasının maliyetleri yükseltmesi kaçınılmazdır ancak “Akar Parke” bu konuda oldukça kararlı ve hassas düşünce yapısı ile önemini arzederk ithal cila çeşitlerinin tanıtımını her müşterisine yapıyor.

“Sistre Cila Sanattır.” Akar Parke – Hanefi AKAR

Akar Parke sanatsal parke çeşitleri alanında da sizlere hizmet veren bir şirkettir. Marküteri parke çeşitlerinde oldukça işçilik yaptığı alanlar vardır. Basketbol sahalarından cami dekorasyonlarına kadar, ahşap dış cephe restorasyonlarından özel duvar kaplamalarına kadar bir çok alanda referansı bulunduğunu ve bu konuda oldukça yol katettiklerini söyleyebiliriz.  Bu hizmetleri vermek için yeterli olan firma sayısının oldukça kısıtlı olduğunu belirtmek isteriz sizlere. Oldukça maliyetli bir makine portföyü gerektirmesi ve bu makinelerin tedarik edilmesi için iş sirkülasyonunun yoğun olmasının gerekliliği düşünüldüğü zaman herkesin neden bu sektöre bu kadar geniş bir ürün yelpazesi ile dahil olmadığını anlayabilirsiniz.

Doğru Teknik ve Orijinal Makineler ile Sonuçlar Görsel Şölendir.- Hanefi AKAR

Sistre Cila denildiğinde sadece iç mekan parke uygulamaları gelebilir aklınıza ancak “Akar Parke” portföyündeki sistre cila uygulamasında kullanılan makineler dış cephe uygulamaları içinde müsaittir. Oldukça sık suretle dış mekan havuz kenarları, teras zeminleri, bambu kaplamalı ürünler için talep aldıklarını ve sonuçlardan memnun olan müşteriler ile referansları ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlgili>>  Sistre cila nedir? Parke sistreleme nasıl yapılır?

“Akar Parke” hizmet verdiği alanların genişliği ile bilinen bir şirkettir. Ahşap ve ağaç ürünleri denildiği zaman aklınıza gelebilecek her türlü tadilat ve bakım çalışmalarını da gerçekleştirebilmektedir. tarihi eser kanununa tabi olan yapıların dış cephe kaplamaları , iç mekan tadilat işleri, sistre cilalama ve bakım-onarım uygulamalarında bulunduğu referansları da vardır. Ahşap restorasyonunu yapan firma sayısı çok azdır. Ahşap cila – vernik çalışmaları, ahşap restorasyonlarında  olmazsa olmaz kumlama çalışmaları, a ‘dan z’ ye ahşap bina restorasyonlarını “Akar Parke” aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Ahşap temizliği ve restorasyonu için özel makinelerimiz var – Hanefi AKAR

  • Sanatsal Parke ve Sistre Cila Uygulama Öncesi

Bu tür parke uygulamaları sanatsal anlamda icra edilir ve kaliteli ustaların elinden çıkarsa ömürlük bir kullanıma sahiptir. Bu tür parkelerin ömrü yapılan sistre cila işlemini hangi makineler ve hangi ustaların yaptığı ile alakalı belirlenir.

Sanatsal Parke Çeşitleri dar mekanlarda da uygulanabilmektedir.

Parkeler Eviniz ve İşyerinizin Sanat Eseridir. AKAR PARKE – Hanefi AKAR

  • Parkelerde renk değişimi – Masif Parke Boyama

Son dönemlerde rağbet gören bir teknik. Bazen zevkinize göre bazen yeni taşındığınız evdeki parkelerin renginin mevcut eşyalarınıza zıt olması durumunda talep edebilirsiniz. Çok kısa süreli iş teslimi ile mümkün. Türkiye de yaygınlık kazanmış olduğunu belirtebiliriz. Eğer parkeleriniz masif parke ise sırasıyla sistre-boyama- cilalama şeklinde renk değişimi mümkündür. tabi ki yine en önemli unsur olan sağlık bu noktada ön plana çıkmaktadır. Çünkü sistre cila da olduğu gibi bu noktadada sağlık unsuru kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken konudur. Lütfen her hangi bir firmadan parke , sistre cila, renk değiştirme vb. bir destek alırken önceliğiniz kullanılan kimyasallar ve bunların doğurabileceği sonuçlar için bilgi almak olsun. Sizi tatmin etmeyen işletme ve ustalar ile iş birliğinizin sonucu ne olursa olsun uzun vadede sürekli zaman geçirdiğimiz ve nefes almak sureti ile içimize soluduğumuz havanın bize yıllar sonra neler getireceğini bilemeyiz.

Hanefi AKAR

0532 706 91 97

  • Sistre Uygulama Videolarımız

Mükemmeli seçenlerin adresi…

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç