inanılmaz Sendromlara Sahip Çok Garip 5 İnsan


İkizini karnında taşıyan adam

fdf33

Sanju Bhagat’ın karnı o kadar şişmişti ki 9 aylık hamile gibi görünüyordu ve nefes almakta zorluk yaşıyordu.ancak hiç doktora gitmemişti.ağrıları başlayınca doktora giden Sanju Karnında tümör olduğunu düşünen doktor tarafından ameliyata alındı. Bhagat’ın karnı kesildiğinde içinden litrelerce su çıktı ve sıradışı bir şey oldu Doktorun dediğine göre, “Önce bir bacak çıktı, sonra diğer bacak, sonra cinsel organ, biraz saç, bir çene Bhagat doğum yapıyor gibi görünse de aslında onun ikiz kardeşi karnından çıkarılıyordu.

 

Uyumayan adam

fdf4
Bir gece aniden ateşi çıkan ve o günden sonra ortalama 45 yıldır hiç uyuyamayan 64 yaşındaki Taylandlı Hai Ngoc ilk günlerde çeşitli yöntemler denese de asla uyumayı başaramamış ve tıp dünyasına ilginç bir giriş yapmıştır.

 

Her şeyi hatırlayan kadın

beyin
Nörobiyoloji uzmanı Jim McGaugh altı yıl önce ilginç bir vakayla karşılaştı.

İlgili>>  Dünyada Bulunan En Büyük Taş Blok

 

Michel Lotito

ff4434d
Haziran 1950 doğumlu Michel Lotito sindirilemeyen şeyleri yemesiyle tanınan ünlü bir Fransız gösterici.

Herşeyi Yiyen Adam olarak bilinen Lotito’nun gösterilerinde metal, cam, lastik malzemelerden yapılan bisiklet, televizyon, uçak gibi nesneler yemek yer alıyor.

Michel Lotito mineral yağı ve fazla miktarda su içtiği için genellikle zehirli maddeler içeren şeyleri yemesine rağmen sağlık problemi yaşamıyor.

 

Supatra Sasuphan

 Supatra Sasuphan
Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yaşayan “kurt kız” lakaplı Supatra Sasuphan, dış görüntüsüne rağmen diğer çocuklar gibi oynuyor, okula gidiyor. Altı yaşındaki Sasuphan, son 400 yılda dünya üzerinde sadece 40 kişide görülen Ambras sendromu hastalığından muzdarip Ancak yüzünün tamamen kıllarla kaplı olması Sasuphan’ın hayattan zevk almasını engellemiyor. Supatra’nın öğretmeni Phetladda Piaboonmak, arkadaşları arasında “Nat” olarak çağırılan küçük kızın çok zeki olduğunu dile getirdi.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç