İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Kadın Tipi


Ana – Baba kuzusu kadınlar

cats

Erkekleri deli edebilecek kadınlardan bir tanesi ana baba kuzusu kadınlardır, bu kadınların hayatında anne ve babası vardır. Birincil öncelik her zaman kendi ailesidir ve boş kaldığında annesine gitmek ister. Böyle kadınlar bazen de evin içerisinde ne var ne yok ailesine anlatır ve erkekleri değersiz hissettirebilir.

 

Aşırı gösterişçi kadınlar

cats

Gösteriş meraklısı kadınlar sahip olduğu herşeyi diğerlerine anlatmak ve hava atmak ister. Aldığı kıyafeti, yediği yemeği, gittiği tatili saatlerce etrafına anlatabilir. Böyle kadınlar daha çok yetersizlik ve özgüven yokluğu olduğu için böyle hareket ederler. Böyle bir kadın aynı zamanda sürekli çocuğundan bahseder.

 

Aşırı kıskanç kadınlar

cats

Eğer ki aşırı kıskanç bir kadın ile evliyseniz tehlikedesiniz demektir. Aşırı kıskanç bir kadın istihbarat servisi ile yarışabilir, erkeğin her hareketini kontrol etmeye ve araştırmaya başlar. Bazen de eşinin telefonlarına programlar koyabilir, bilgisayarlarını takip edebilir, dikkatli olmakta fayda var.

 

Şiddet eğilimli kadınlar

cats

Kadının şiddet uygulayanı olur mu diye sormayın, azımsanmayacak sayıda eşine şiddet uygulayan kadınlar var fakat kadının şiddeti sözlü oluyor. Erkek bir şey yapıyor kadın durmadan kötü sözler söyleyebiliyor bu da bir nevi şiddettir.

 

İşkolik kadınlar

cats
İşkolik kadınlarda erkekler gibi zamanını çoğunu işinde geçiren amaçları iş hayatında başarı kazanmaktır. Böyle bir kadın çoğu zaman mesaiye kalabilir, mesaiye kalmasa da bile gündüzden kalan işleri eve getirebilir.Zaten yoğun çalıştığı için akşam yorgun gelir ve aklı devamlı iştedir.

İlgili>>  İdeal Sevgili Nasıl Olur?

 

Aşırı çocuk düşkünü kadınlar

cats
Sanki bu kadınlar anne olmak için yaratılmış gibidirler. Hayattaki tek amaçları çocuklarıdır. Böyle kadınlar çocuk olmadan eşi ile sorun yaşamayabilir ama ne zaman çocuk olursa o zamandan sonra çocukla ilgilenmeye başar ve farkında olarak ya da olmayarak eşini bu sürecin dışında tutuar. Kadın sen anlamazsın sen beceremezsin diye erkeği dışarıda bırakabilir.

 

Cinsel açıdan soğuk kadınlar

cats

Evlilikte cinsellik en öneli yapı taşlarından bir tanesidir. Eğer ki cinsellik problemli ise evlilik çatırdamaya başlayabilir. Cinsel açıdan soğuk kadınlar cinsellik açısından kendini geriye çekebilirler. Kadın burada geçmişinden gelen cinselliğe karşı bir korku, çekingenlik hissedebilir, böyle bir durumda kendini geriye çekebilir. Bir diğeri ise ne zaman eşi ile tartışır hemen yatağa ayırmaya çalışır, ne zaman problem yaşar kendisini cinsel olarak geri çeker bu da ilişki de sıkıntı yaratabilir.

 

Çapkın kadınlar

cats

En çok zarar veren kadın tipidir. Çapkın olmak sadece özgü bir durum değildir. Çapkın kadınlar erkeklerin kendilerine ilgi göstermesine izin verir hem de bundan hoşlanırlar. Ancak her ilişki başlangıç aşamasında kalmaz ve ilerler. Kişi sadece reel hayatta değiş, sanal hayatta da çapkınlık yapabilir.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç