İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Erkek Tipi


Ana kuzusu erkek

ana kuzusu

Kadınların belkide en çok şikayet ettiği erkek tiplerinin başında ana kuzu erkekler geliyor. Ana kuzusu erkeği, annesinden bağımsız hareket edemeyen bütün kararlarda annesine danışan ve annesinden bağımsız bir karar veremeyen bir tiptir. Eğer böyle bir erkek ile karşı karşıyaysanız bir kaç kere daha düşünün.

 

Yetişkin çocuk erkekler

arkadaş

Kadınları hayatta bezdiren bir diğer erkek tipi ise yetişkin çocuk erkek tipidir. Yetişkin çocuk olarak kalmış erkekler aslında ergenlik dönemine takılı kalmış gibidirler. Görünüm olarak, kariyer olarak ileriye gelmiş olabilirler ama zihin yapısı olarak bir ergen gibi davranırlar. İlk başta kadınlara cazip gelebilirler, oyuncu tarafları ile kadınları cazip olarak görürler ama ilişki başlar olgunluk aşamasına gelince kadınlar yaptıkları hatanın farkına varırlar.

 

Aşırı kıskanç erkekler

kıskançlık

Gelelim en sık karşılaşan problemli erkek tipine. Aşırı kıskanç erkekler bir kadın ile ilişkiye başlarken kadına kendisini özel hissettirebilir. Karşınızda her daim merak eden, her daim soran bir erkek var. Çoğu kadın bundan etkilenir ama sadece bir süre. sonrasında ilişki olgunlaştıkça erkeğin bu tavırları karşı tarafın hayatını ciddi anlamda sıkıntıya sokabilir. Hatta partnerinin telefonuna programlar bile koyabilir.

 

Çapkın erkek tipleri

çapkın

Kadınları üzen erkek tiplerinden bir tanesi de çapkın erkeklerdir. Çapkın erkeklerin gözleri radar gibidir, her an her şeyi tararlar. Yeni bir av var mı diye etrafı kolaçan ederler. İlk başta çok etkilidirler ama çoğunluklu bu cazibe yüzeyseldir. Eğer böyle bir erkekler ilişkiye başlamışsanız o ilk baştaki cazibe sizi hayal kırıklığına uğratır. Evliliğiniz mükemmel olsada dahi bu tarz insanlar tekrar aldatma eğiliminde bulunabilirler.

 

İlgili>>  Dünyanın En İlginç Çiftleri

İşkolik erkekler

iş
İşkolik bir erkek sizinle değil, işiyle evlenmiştir. Çoğunlukla mesaiye kalır, eve geç gelir ve çok fazla vakit geçiremezseniz. Bazen de eve erken gelebilir ama aklı işindedir. Siz ne anlatırsanız anlatın aklı iştedir ve sizi dinliyormuş gibi görülür. İşkolik erkeklerin işi gücü işidir, geri kalan kısım çok az bir zaman dilimidir. Aynı zamanda işkolik erkekler çok stresli ve gergin olabilir. Böyle erkeklerde beraber zaman geçirmek karşı taraf için ciddi sıkıntılar doğurabilir.

 

Bağımlı erkekler

bağımlı
Kadınları sıkıntıya soka bir diğer tipi ise bağımlı erkek tipidir. Maddeye, alkole, kumara ya da internete bağımlı olabilir. Bağımlı olan herşey artmaya meyillidir. Eğer hayatınızda böyle bir erkek var ise hem kendi hayatınızı hem de sizin hayatınızı sıkıntıya sokabilir. Bu tip erkekler her zaman bırakma sözü verirler ama sonrasında tekrar başlama ihtimali çok yüksektir.Bağımlılıkların hepsi psikolojik tedavi almadan bırakılması çok zordur.

 

Psikopat erkekler

psikopat
En tehlikeli erkek tipidir. Psikopat erkekler şiddet eğilimli erkeklerdir. En küçük tartışmada öfke patlaması yaşayarak size zarar verebilirler. Bu tip erkekler dışarıda sesiz sakin olabilirler ama dışarıda biriktirdiği öfkeyi de eve getirebilirler.Şiddet aşamasından sonra özür dileyebilirler ama çoğunlukla şiddet eğilim tekrarlama gösterebilir. Bu yüzden bunu dikkate almak lazım. Karşınızda böyle bir erkek var ise önleminizi alın çünkü her an risk altındasınız. Düzelir derseniz kendinizi kandırmış olursunuz.

 

Cinsel açıdan soğuk erkekler

cinsellik

Erkekler genelde cinsel açıdan çok fazla enerjileri olduklarını ifade ederler, çok fazla anılarını maceralarını anlatma eğilimindedirler ama bu böyle olmayadabilir. Erkekler çok konuşuyor ama icraata gelince pek bir şey yok. Evliliklerde sık karşılaşılan durumlardan biriside cinsel soğukluktur. Kadın böyle bir durumda kendisini beğenilmeyen istenmeyen zannediyor hatta bezen de acaba başkası mı diye sorabilir.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç