İdeal Sevgili Nasıl Olur?


İletişim sorunlarını nasıl çözüyorsunuz?

Sorun yaşadığınızda ne yapıyorsunuz?

Saldıranlaşmak.
Öfkelenmek.
Hırçınlaşmak.
Yok saymak.
Sakince çözmeye çalışmak

Strese karşı nasıl tepkiler veriyorsunuz?

Bazı insanlar strese öfke ile karşılık veriyorlar. Öfke kontrolünü nasıl yapıyorsunuz? Öfke hem sahibini hem karşıdakini çok yıpratan ve yoran bir durumdur. Öfkeden farklı bakış açıları ile kurtulabilirsiniz.

Sevgi diliniz nasıl?

Herkes sevebilir ama herkes sevili olamaz. Sevgili olmak için ilgili olmak lazım. Sevgi ile ilgi bir araya gelince ilişki, sevgi ile ilgi ayrışınca çelişki olur. İyi bir sevgili olabilmek için sevgilinize ilgili olmak gerekir.

İlgili>>  Yanlış İnsana Aşık Olduğunuzun 6 İşareti

Ben sevdiğim ile ilgili miyim?

Sevdiğinizi sevdiğinizi gösteriyor musunuz? hayat şartları, zorluklar diye ilgilenmiyorsanız tehlike çanları çalıyordur. İyi bir sevgili şunu bekler benimle ilgileniyor mu, sevgisini nasıl gösteriyor, erkeklerin bu konuda duygusal zekalarını artırmaları gerekiyor. Kadınlar ise sevgilisinin yanında ona akıl vermeyecek, çocuk gibi eğitmeye çalışmayacak. Kadınlar sevdiği adamları eğitmeye çalışıyor fakat bu durum erkeklerin hiç istemediği bir şey.

Birbirinize değer veriyor musunuz?

Sevgim bu kişiye değer mi diye kendinize sorun. Kıymet bilebilmek için özel hissetmek ve hissettirmek gerekiyor. Bunun için bazen bir bakış, gözyaşı, hediye gibi şeyler de yeter. Hediye almak değil ideal sevgili olmak burada önemli olan şey bunu nasıl yaptığınız.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç