Hayatını Kaybeden 5 Ünlü Vücut Geliştirmeci


Greg Plıtt

greg plıtt

Greg Plıtt, hesaplaşma zamanı, kirli sırlar ve terminatör 4 gibi bir çok filmde oynadı, ABD’nin önde gelen fitness modellerinden biriydi. 2009 yılında Youtube kanalını açarak daha çok kimse tarafından tanındı. Arkadaşları ile video çekerken dengesini kaybederek trenin altında kaldı ve feci şekilde hayatını kaybetti.

 

Azız Sergeyevıch

azız sergeyevıch

Azız Sergeyevıch, bir internet efsanesi. Genç bir sporcuydu henüz 20 yaşındayken vücut geliştirme üzerine kitap yazdı. Ancak aşırı steroid kullandığı için 22 yaşında kalp krizi geçirdi ve hayata veda etti.

 

Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty

1993 yılında vücut geliştirmeye başladı ve 7 dil bilen ünlü bir sporcuydu. 140 kilo olan Naser bir çok vücut geliştirme dergisinin kapağında yer buldu. 2013 yılında kullanmış olduğu ilaçlar nedeniyle böbreği iflas etti ve uykusu esnasında hayatını kaybetti.

İlgili>>  Vücut Geliştiren Kadınlar

 

Terrı Herıs

terrı herıs

Terrı Herıs, bir çok kadına ilham kaynağı olan demir kadın lakaplı Herıs, 2002 yılında dünya kadınlar vücut geliştirme şampiyonu oldu. Spor salonunda ağırlık çalışırken aldığı ilaçların etkisi ile kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.

 

Şahin İrencin

şahin irencin

Vücut geliştirme sporu yapan 30 yaşındaki Şahin İrencin doping ilacının kurbanı oldu. Doping ilacı kullandıktan sonra iç organları iflas etti ve tüm müdahelere rağmen kurtulamadı. Şahin İrencin, 2012 yılında doping kullandığı gerekçesiyle Avrupu şampiyonasından 2 yıl men cezası almıştı.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç