Hakan Fidan’ın dokunulmazlığa ihtiyacı var


yaşar okuyanTürkiye Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Yaşar Okuyan Hakan Fidan’ın Mit müsteşarlığından istifa edip milletvekili adayı olmasını değerlendirdi.

Hakan Fidan Recep Tayyip Erdoğan’ın en güvendiği bir insan, Hakan Fidan Erdoğan’dan habersiz milletvekil adayı olmaz. Burada oyun içinde oyun, oyun içinde oyunlar var gibi geliyor bana. Bülent Arınç’ın beyanı mesela, israftır diyor, yine aynı Bülent Arınç daha sonra yüzde 50 bize nefretle bakıyor diyor. Günaydın bunu yeni mi fark ettin. Yüzde 50’si nefretle değil, nefretin ötesinde bakıyoruz. Siz öbür yüzde 50 sevgi ile kucak açış değiller.

İlgili>>  Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet

Hakan Fidan hadisesinin başka bir hadisesi var. Dokunulmazlığa ihtiyacı var. Bu hükümet gidiyor demektir. Ben arada kalırım beni kurtaramaz diye düşünüyorlar. Hesabın veremeyecek iki kişi var, biri Hakan Fidan Biri Erdoğan’dır. Osla’da Pkk’nın liderleri ile görüştüler. Pkk’nın yöneticilerine size düşman eden kim varsa söyleyin diyor, bunu Hakan Fidan söylüyor, bunun hesabı sorulacak. Hükümetin gittiğini gördüler, bir dört sene dokunulmazlık zırhını kullanayım sonrası Allah kerim diye düşünüyorlar.

 

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç