Guidestone ve Dünya Nüfusunu Azaltma Planı


 

Dünya üzerinde geçmişten günümüze kadar ulaşan bir çok yapı bulunmaktadır. Kendi içlerinde bir çok gizemi barındıran bu yapıların bazıları bizlere ne anlatmak istediklerini anlatmış, bazıları ise çözülmeyi beklemektedir. ABD’nin Georgia eyaletinin Elbert County şehrinde bulunan Guidestone yani rehber taşı adı verilen bu anıtın kimler tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir. Üzerinde birçok dilde yazı bulunan anıt bizlere anlattıklarıyla gerçekten şaşkınlık yaratmaktadır.
GuidestoneKomplo teorisyenlerine göre çok gizli tarikatlar tarafından, yeni dünya düzeni isteyenler tarafından ya da gül haç kardeşliğinin yaptırdığını öne sürmektedir.

Her biri 20 ton ağırlığında olan 4 adet dikilitaş ve bu taşların üzerinde bulunan 12 ton ağırlığında bulunan tepe taşı ile bir de ortasında bulunan toplomda 110 ton ağırlığında olan taşlardır. Anıtın üzerinde ingilizce, ispanyolca, hintçe, ibranice, arapça, antik çince, rusça ve bir doğu afrika dili vardır. Taşların üzerinde 10 emir ya da 10 olay yazılmıştır.

4 adet kadim dil olan, babil çivi yazısı, antik yunanaca, sanskritçe ve eski mısır dili de anıtın tepesinde bulunan taş üzerinde bizlere başka bir şey anlatmaktadır. Çok yakın bir zaman içerisinde yapılmış omasına rağmen tam olarak kim ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir.

Anıtının yapılış hikayesi

Anıt 1979 yılının temmuz ayına dayanmaktadır. Çok şık giyinimli orta yaşlarda zayıf uzun boylu biri ABD’de granit taşının en iyi işlendiği eyalat olan Georgiya eyaletine gider. Bu gizemli adam insanlık adına yapılacak bir anıttan bahseder ve inançlı kişilerin bu anıtı yaptırdığını ancak bu anıtın kimler tarafından yaptırıldığını söyleyemeyeceğini ifade eder. Kendisini R.C. Christian olarak tanıtır. Ancak bu isminin de takma olduğundan dürüstçe bahseder.

Anıtı yapan kişi 3 kat fiyat istese de Christian bunu hemen kabul etmiştir. Anıtı bitiren şirket bir daha asla gizemli kişiye ulaşamamış ve verilen şemalara göre anıtı yerine yerleştirmiştir.

Anıtın özellikleri

dd33333

Anıtın tepesinde bulunan bir delikten giren güneş ışığı günü bize tam olarak göstermektedir.

Anıtın ayakları ise güneşin hem doğu hem de batıyı işaret edecek şekilde yerleştirilmiştir.

Anıta tepeden kuş bakışı bakıldığında Rossic rusian cemiyetinin sembolü gözükmektedir. Bu cemiyet 16. yüzyılda Almanya’da kurulan ezotorik bir örgüttür. Sembolleri ise gül ve haçtır. Kendilerine yakın gördükleri öğretileri, kabala, hermetizm ve eflatunculuktur. 16. yüzyılın sonralarına doğru yapmış odukları sapkınlık ve sihir yüzünden kapatıldığı söylese de kapatılmadığı söylenmekte ve bu örgütün yer altına çekildiği hala konuşulmaktadır. Bu cemiyeti araştıran araştırmacılar bu cemiyetin her 30 bin yılda bir güneş fırtınasının yaşandığına inandığın ve bu fırtanın dünyayı aşırı derece etkileyeceğine inanmaktadırlar. Güneş fırtınasından sonra yeniden medeniyet kurulacağına inanmaktadırlar ve bu anıtta bu inanca göre yapıldığına inanmaktadırlar.

Anıtta neler yazmaktadır (10 Yasa)

İnsanlığı 500 milyonun altında tut.

Akıllıca üretim sağlığı ve çeşitliliği artır ve daha da geliştir.

İnsanlığı yeni ve yaygın bir dilde birleştir.

İman, gelenek gibi uygunsuz şeylere hakim ol.

İnsanları ve milletleri adil yasa ve mahkemeler ile koru.

Tüm milletler içten yönetilsin.

Gereksiz yasa ve yetkilerden kurtul.

Kişisel hakları sosyal görevler ile dengele

Gerçeği ödüllendir.

Dünya üzerinde bir kanser olma ve doğa için yer bırak.

Dünya Nüfusunu Azaltma Planı

gdo

Rockefeller 1952 yılında dünya nüfus konseyini kurmuştur. Amacı ise dünya nüfusunu belli bir sayıda tutmaktadır. Konsey kurulduktan sonra yapılan ilk açıklamalardan biri dünyadaki yiyeceklerin insanlara yeterli olmayacağıdır, bunu yapmalarındaki amaçlardan birisi de insanlara bir şekilde korku salmaktır.

Doğum kontrol hapları bu yıllarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Normalde 2000’li yıllarda dünya nüfusu 11 milyar olması gerekirken 6-7 milyar arasında kalmıştır. Bu da yapılan çalışmalar sonucunda dünya nüfusunun yüzde 30’luk kısmınının bir şekilde çocuk yapmadığı ya da kısırlaştığını göstermektedir.

Rockefeller 1980’li yıllarda Türkiye’ye aşı bağışında bulunmuştur. Yollanan bu aşıların kısırlaştırıcı olduğundan da bahsedilmektedir.

Kola ilk zamanlar doğum kontrol ilacı olarak kullanılmakta ve eczanelerde satılmaktaydı daha sonra herkesin içeceği bir içecek olmuştur.

Yaşadığımız zaman içerisinde ekonomik zorluklar ve stresten dolayı kullandığımız bir çok antideprasyan ilacı kısırlık yaptığı bilinmektedir.

1942 yıllarının başlarında ilk kez meksikada üretilen hibrit tohumlar, 1943 yılında Türkiye, Hindistan ve Pakistan’da üretilmeye başlamıştır. Ayrıca hibrit tohumundan çok gerekli olduğundan bahsedilmiştir ve düyadaki açlık sorununu çözeceğinden bahsedilmiştir. Hibrit tohum GDO’lu bir tohumdur ve her gün evlerimize girmektedir.

hibrit tohumu

Dünya üzerinde sürekli yok etme ve savaş güdüsü taşımaktayız. Bize ne oldu da dünyanın sonunu getirecek duruma geldik. Bir şekilde bilinçli olarak bazı bölgeler karıştırılıyor.

Ebola, kuş gribi, zika virüsü gibi bir sürü hastalıklar gün geçtikçe yayılmaktadır.

Dünyanın her yerinde cinsellik ön planda ve insanları cinselliğe itiyorlar. Aıds cinsellik ile yayılıyor ve dünyanın nüfusunu bu yöntem ile azalttıktan sonra tedavisini bulduk diyecekler.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç