Facebook’ta Sizi Silenleri Nasıl Anlarsınız?


 

Eskiden Facebook’ta arkadaş defterine girip burada sizi kimi sildiğini bulmak için dakikalarınızı harcardınız ancak şimdi Who Deleted Me on Facebook (Facebook’tan beni kim sildi) adındaki yeni uygulamayı İPhone veya Android işletim sistemine indirebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için Facebook hesabınızla bağlanmanız gerekiyor. Bu adımdan sonra Who Deleted Me on Facebook üzerindeki arkadaş listenizden kimin sizi sildiğini veya kimin sizi eklediğini görebiliyorsunuz. Facebook’u akıllı telefonlar üzerinden değil, bilgisayardan kullanmak isteyenler için de Chrome eklentisi bulunuyor. Uygulama ayrıca işletmelerin müşteri takiplerini ve geri dönüşleri takip etmeleri açısından önemli.

İlgili>>  Facebook Yöneticisinden Ürün Tasarım Tavsiyeleri

Uygulamanın Chrome eklentisini kurmak için tıklayınız.

Android uygulamasını indirmek için tıklayınız


Uygulama nasıl çalışlıyor

Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra uygulama sizden Facebook hesabınıza erişim istiyor. Erişim izni verdikten sonra bu uygulama arkadaş listenizdeki kişileri takibe başlıyor. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra sizi kimler silmiş görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kurmadan önce sizi daha önceden arkadaş listenizden çıkardı ise sizi bir kişi uyulama şu an itibariyle böyle bir hizmeti veremiyor.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç