En uygun kurdele fiyatları için prestijboncuk.com


 

Kurdele modelleri oldukça uzun zamandan bu yana kullanılmaktadır. Nitekim ilk olarak 200 yıl kadar önce ve Almanya’da ortaya çıktıkları düşünülmektedir. Kurdele çeşitleri, uzun ve ince şeritlere benzeyen ürünlerdir. Uzunlukları modeline göre değişir. İpek, saten, pamuk ve polyesterden imal edilebilirler. Aralarından en ışıltılı görünüme sahip olanlar ise, saten kurdele modelleri olmaktadır. Bu durum, saten kumaşının pürüzsüz ve parlak niteliğinden kaynaklanır. Kurdele çeşitleri düz olarak üretilebileceği gibi, çeşitli desenlerde içerebilir. Ancak her hâlükârda (dikkat çekmelerini sağlamak için) parlak renkler kullanılmaktadır. Açık halde değil, özel bir teknikle bağlanarak kullanılırlar. Zaten kurdele adını almaları da bu bağlama tekniğinden kaynaklanır.

Kurdele modelleri ve fiyatları

Kurdele modelleri, en önemli süsleme malzemeleri arasında yer alır. Asıl ve ilk kullanım şekilleri, hediye paketleri üzerindedir. Şık kurdeleler ile bağlanmış hediye paketleri, dünyanın her tarafından bilinen bir görünümdür. Ancak tek kullanım alanları bundan ibaret değildir. Bir süsleme malzemesi olarak, kurdele çeşitleri hemen her türlü ürün üzerinde kullanılabilir. Yatak örtüleri, kırlentler, masa örtüleri, nevresimler, yastıklar ve hatta kıyafetler dahi buna dahildir. Kurdele çeşitleri ile süslenmiş eşyalar çok daha güzel, alımlı ve estetik görünür. Nitekim el emeği ile ürettiğiniz şeyleri kurdeleler ile süsleyerek daha cazip hale getirmeniz, satışa sunmanız ve ek gelir elde etmeniz dahi mümkündür. Sadece doğru seçimler yapmanız ve çok sayıda kurdele modeline erişebiliyor olmanız gereklidir.

Kurdele satın al

Prestij Boncuk web sitesi, bu bakımdan ihtiyaç duyacağınız tek adrestir. Hobi malzemeleri, takı malzemeleri ve süslemeler üzerine uzmanlaşmış olan sitemiz, onlarca farklı kurdele çeşidini son derece uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Kurdele papyon, sticker kurdele, saten kurdele, grogren kurdele ve jakarlı şerit kurdele gibi değişik modellerimiz mevcuttur. Bebek mavisi, açık pembe, gül rengi, fuşya, kırmızı gibi başka yerde bulamayacağınız renk seçenekleri sunulmaktadır. Pano, yastık, abiye kıyafetler, çocuk giysileri, şapka, fular, çanta, mendil ve eldiven gibi çok farklı ürün ve aksesuarları süslemek için kurdele modellerimizden faydalanabilirsiniz. Kurdele fiyatları ise son derece uygun seviyelerde olup, bütçenizi zorlamamaktadır. http://www.prestijboncuk.com/kurdele

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç