En kaliteli 5 ücretsiz mobil oyun


Fifa 16: Ultimate Team

EA Games tarafından yayınlanan dünyanın en sevilen futbol oyunlarından bir tanesi olan Fifa 16’nın mobil versiyonu Fifa 16: Ultimate Team ücretsiz olarak mobil platformlarda! HD kalitesinde oyun deneyimi yaşayabileceğiniz, kendi takımınızı kurup birbirinden rekabetli maçlar yapabileceğiniz Fifa 16: Ultimate Team tamamen Türkçe dil desteği de sunuyor.

Need for Speed: No Limits

Yine bir Electronic Arts oyunu olan Need for Speed: No Limits serinin severleri tarafından mobil cihazlar için oldukça beğenilecek bir oyun gibi görünüyor. Daha önce mobilde yayınlanan Need for Speed oyunlarından farklı olarak ücretsiz olan Need for Speed: No Limits HD çözünürlüklü konsol kalitesinde bir oyun deneyimi vaat ediyor.

İlgili>>  Oyun ile insanın hayatını özetleyen kısa film

Eternity Warriors 4

Glu tarafından ücretsiz olarak yayınlanan mobil rol yapma oyunu Eternity Warriors 4 çevrimiçi RYO deneyimini kullanıcılara sunuyor. Türkçe dil desteğiyle rahatlıkla oynayabileceğiniz çevrimiçi rol yapma oyunu Eternity Warriors 4’te kendi karakterinizi kurarak yükseltebilir, diğer oyuncularla savaşlar yapabilirsiniz.

Mortal Kombat X

Mobil platformuna gelmesiyle oldukça ses getiren efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat X gerçek bir konsol deneyimini mobil cihazlarda yaşatıyor. Warner Bros. tarafından ücretsiz olarak yayınlanan oyun yüksek kalitede bir oyun deneyimi sunuyor.

Asphalt 8

Listemizdeki oyunlar arasında 2015 içinde çıkmayan tek oyun olan Asphalt 8 çıkışının üzerinden zaman geçmesine rağmen halen daha popüleritesini koruyor. 2015 yılında en çok oynanan biri olma özelliğini taşıyan mobil yarış oyunu Asphalt 8 Gameloft tarafından ücretsiz olarak yayınlanıyor.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç