Elifoğlu Nakliyat


 

Taşınmaya mı karar verdiniz? Elifoğlu Nakliyat ile artık taşınmak çok kolay ve sorunsuz olacak. Taşınmanın çok zor olduğunu biliyoruz, her ne kadar “Tebdil–i mekanda ferahlık vardır” dense de mekan değiştirmek yani ev değiştirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Ankara’da 10 yıldan fazladır hizmet veren Elifoğlu Nakliyat ile ankara evden eve nakliyatlarınızda stersi en aza indirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Taşınmadan önce mutlaka bizden fiyat alınız ve gerisini bize bırakınız, siz taşınacak evden öylece çıkın ve paketleme, ambalajlama, monte, demonte gibi işleri bize bırakın. Mobilya eşyalarınızı montelemek ve demonte etmek için ekibimizin içerisinde marangoz bulunmaktadır ve işinin ehli arkadaşlar ile iş yapmaktayız.

Mobilya ve beyaz eşyalar taşıma konusu en zor olan eşyalardır, uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde bu gibi eşyalar sorunsuz bir şekilde eski evinizden sökülecek ve yeni evinizde çalışır vaziyette size teslim edilecektir. Sadece eşyalarınızı taşımıyor eski evinizdeki konforu da yeni evinize getiriyoruz.

İlgili>>  Ankara'nın En İyi Yemek Mekanı Elifoğlu Sofrası

Elifoğlu Nakliyat ile taşıma işlemi için anlaştığınız zamandan sonra hiçbir eşyaya elinizi değmeyeceksiniz, bir takım ön hazırlıklar yaptıktan ve sözleşme imzaladıktan sonra firmamız gerekli taşıma işlemini başlayacak ve kapalı kasa araçlarımız ile taşıma işlemini gerçekleştirecektir. Ankara nakliyat konusunda uzman ve bol referanslı olan firmamız aynı zamanda Ankara’dan tüm illere de hizmet götürmektedir. Sizde sorunsuz taşıma ve tecrübemizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

web adresi: http://www.nakliyat-ankara.com/

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç