Dünyayı Yöneten Küresel Güçler


Ramazan Kağan KurtoğluProf. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu,dünyayı yöneten karanlık güçler hakkında önemli bilgiler verdi.

Dünyada ki güç mücadelesinde halk arasında illuminati denilen küresel ekonomik bir güç var. İllümünatı tek bir kurum değildir kurumlardan oluşan, 13 aileden oluşan bir küresel güç merkezidir. Bunların yönettiği küresel sermaye 2014 yılında dünyanın milli geliri 80 trilyon dolar. 2014 dünyanın serveti 136 trilyon dolar. 136 trilyonun 53 trilyon doları bu ailelerin elinde. Yani dünya servertinin yarısı bu 13 ailenin elinde. Dünyada tasarruf kağıtları da bu ailelerin elinde o da 830 trilyon dolar.

Amerikan parası kurala bağlı değildir hem kayıt dışıdır hem de karşılıksız basılı. Fed’in kurulma sürecinde 4 başkana suikast yapıldı biri yaralandı diğerleri öldürüldü. Başkan Kennedy Fed’e karşı olduğu için öldürüldü, mason ve illuminatiye bağlı değildir, daha sonra kardeşi de intikam alır diye öldürülmüştür.

İlgili>>  Dünyanın Sınırları Zorlanıyor

Günahta arınma teorisi” diye bir şey var bunun için kötülüklerin hakim olması gerekiyor. Madonna Türkiye’ye geldi ve memelerini açtı bu kasıtlı yapılan bir şeydir. Madonna başka sahnede oğlu da ön sırada olduğu halde mastürübasyon yapıyor, Mesih’in gelmesi amaçlanıyor. Bu tuhaf yapılar aileleri borçlandırmak istiyorlar ve bunun için çabalıyorlar.

16 yıl önce Amerika’da kuru kafa kulübü vardı. Başkan Bush’da bu kurula üye idi. Bu gruba başta Filistin olmak üzere bu kurula müslümanları alıyorlar.

suudi_arabistan_krali_abdullah_son_yolculuguna_ugurlandi_h107236_4856cBundan bir kaç gün önce Suudi kralı vefat etti, 48 uçakla seyahat eden adam, 60 cariyesi olan, altından bir klozet kullanan sarayı var. Nijerya’da yüz binlerce kişi sususuzluktan kırılırken oraya yardım etmiyor, bu kralın Musevi olduğu iddiaları var.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç