Dünyanın En İlginç 7 Annesi


Siz hiç 69 çocuk anne doğuran bir anne duydunuz mu? bu listede cinsiyeti erkek olan bir anne bile var. İşte ilginç anneler ve hikayeleri.

 

Dünyanın en kısa annesi

ilginç anne

Stacey Herald 71 cm boyu ile dünyanın en kısa annesi olarak biliniyor. Şu sıralar 3. çocuğuna hamile ve çocuk yapmaya devam edeceğini söylüyor.

 

Hamile adam

hamile adam

Thomas Beaty kadın olarak dünyaya geldi fakat geçirdiği ameliyat ve hormon tedavisinden sonra erkek olarak yaşamaya başladı. Geçirdiği operasyonlardan sonra kadınlık üreme organlarını değiştirmediği için anne olma şansını yakaldı ve hamile adam lakabını aldı. Yapay döllenme yolu ile hamile kaldı. 34 yaşındaki Beaty böylece dünyanın ilk erkek annesi oldu.

 

Küçük kıza botoks yapan anne

deti-0004

Good Moorning Amerika adlı programa çıkan 34 yaşındaki kerry campbell kızı bir Birtny’e botoks yaptırdığını ve bunu kameraya kaydettiğini söyledi. Anne kızının güzellik yarışmalarında başarılı olabilmesi için ve kırışıklık olmadı için botoks yaptırdığını söyledi. Botoks görüntülerinin televizyonda yayınlanmasından sonra çok sayıdaki kişi anneyi şikayet etti. Sosyal hizmet görevlileri San Francisco’a yaşan Kerry Campbell uzun bir süre annesine teslim edilmedi.

 

8 yaşında anne oldu

lina
Cerrah Cerardo Lozado Peru’lu küçük Lina’nın karnında küçük bir tümör olduğunu düşündü. Karnına ultrason ile baktığında 8 aylık hamile olduğunu görünce hayatının şokunu yaşadı. Lina’yı Peru’nun başkentide bulunan bir hastaneye götürüp uzmanlara incelettirdi. Lina 14 Mayı 1939’da sezeryan yöntemi ile doğum yaptı. 2.7 kg ağırlığında bir erkek çocuğu doğurdu aynı zamanda bebeğe doktorun ismi verildi. Cerardo 10 yaşına kadar Lina’yı ablası olarak bildi.

 

8 çocuğa hamile kalan anne

fdf

Amerika’lı Nadya 2009 yılında 8 iz bebek sahibi olan ilk kadın. 8 çocuk birden Nadya’nın daha sonra 6 çocuğu oldu. İşsiz olan annenin 14 çocuk yapması büyük tepki topladı. Anneyi ilginç yapan bir diğer nokta ise çocuklarının hepsine tüp bebek yöntemi ile gebe kalması.

 

Dünyanın en küçük bebeğini doğuran anne

dfdfdfd

19 Ekim 2004 yılında dünyanın en küçük bebeği dünyaya geldi. Rumeysa Rahman adı verilen bebek sadece 25 cm uzunluğunda ve 243 gr ağırlığındaydı.

 

69 çocuk doğuran anne

dddddd
1700 ve 1782 yılları arasında Rusya’da yaşayan Fedor Vasilya adındaki kadın dünyanın en çok çocuğunu doğran kadın. Fedor ilk eşinden 16 ikiz 7 üçüz ve 4 tanede 4 üz doğurdu.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç