Dünyanın En Genç Annesi (5 Yaşında) Lina Medina


lina

Dünyanın en genç annesi. 5 yaşındaki Lina Medina. Medina’nın hikayesi 27 Eylül 1933 tarihinde Peru’da bir kasabada doğması ile başladı. Daha 5 yaşını 7 ay geçmişken Lina’nın karın bölgesinde bir tümör olduğundan şüphelendi.

Ancak hastanede hiçte tahmin etmeyecekleri bir olay ile karşılaşırlar. Çekilen röntgenler karnında gelişmekte olan bir iskelet yapısını gösteriyordu ve Lina 7 aylık hamile idi. Lina ilk çocuğunu sezeryan ile doğurdu. 2.700 gr. ile doğan ilk oğlu sağlıklı ve normaldi. Böylece Lina en genç anne ünvanını aldı.

Bu durum bütün dünyada çok fazla ilgi gördü ve bunun üzerine doku tahlilleri alındı ve hubertus perakos hastalığı sonucunda bu durumda olduğu öğrenildi. 2 yaşında iken adet görmeye başlamıştı bu sebeple cinsel organları tıpkı yetişkinlerde ki gibi gelişmişti.

İlgili>>  Dünyanın En Kötü Ebeveynleri

 

hamileLina’nın nasıl nasıl hamile kaldığı şüphesi ile babası taciz şüphesi ile gözaltına alındı. Ancak yeterli kanıt olmadığından serbest bırakıldı. İlk oğlu Jerardo 40 yaşında kemik hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.

Lina Medina bugün kocası ile Meksiko’da Lina’nın 38 yaşında dünyaya getirdiği bir oğlu ile birlikte yaşıyorlar.

Lina Medina’nın son hali

lina-medina


 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç