Dünya asıl suçluyu gördü


can dünarCan Dündar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu’nun ‘casusluk ve ihanet’ sözlerine cevap verdi.

Dündar, Cumhuriyet Gazetesindeki yazısında kin kusan ihanet baskısı ile çıktı dün yandaş gazeteler suç üstü yakalanmış bir uluslararası savaş suçuna kılıf uydurmak için çıktılar adete. Tırlardaki silah görüntülerini görmezden geldi hepsi bazısı kurgu dedi, kimisi doğru ama göstermelik suç diye geveledi ve dün Başbakan Davutoğlu hepsinin örtmeye çalıştığı suçu kürsüde itiraf etti.

Dünkü manşetler demeçler bütün o yasaklayın susturun tutuklayın hezeyanların suçluların telaşının işareti. Önceki gün cumhuriyetin haberinin yarattığı uluslarası infialden bu boyuttaki suçun cezasız kalamayacağını gördüler, kendini bekleyen yargılamanın ulusal sınırları aşacağını hissettiler.

İlgili>>  Mit Chp'ye komplo mu kuruyor

MİT TIR’ları dünya medyasında

Bize gelince; görevimiz bir parti devletinin bilmediğimiz ali çıkarlarını savunmak değil, savaş batağına sürüklenen bir halkın yanında durmak ve onun bilme hakkını savunmaktır. Büyük ustanın her daim kulağımızda küpe dizlerini bugüne tercüme ederek söylersek ayakkabı kutularınızın içindekilerse vatan, makam arabalarınız, görkemli saraylarınız, sıfırladığınızsa, tırlardaki silahlarınız, bitmeyen yalanlarınız, doymadağınız talanlarınzsa vatan bilin ki biz bunlar tarih olana dek vatan hainliğine devam edeceğiz.

 

[infobox maintitle=”CAN DÜNDAR: YARGILANMAK MESLEĞİN FITRATI OLDU” subtitle=”” bg=”black” color=”white” opacity=”off” space=”30″ link=”http://sanalulke.org/can-dundar-yargilanmak-meslegin-fitrati-oldu/”]

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç