Devlet naif yaklaşamaz


nevval sevindiGazeteci yazar Nevval Sevindi, 2015 seçimlerinden sonra artan terör olayları hakkında yorum yaptı.

İnsanlar artık gerçeklik duygusunu kaybetmiş durumda. Çünkü ne gerçek ne değil ne yalan, ne doğru hiçbir şekilde belli değil, hepsi birbirine karışmış durumda. Hiçbir yerde düğmeye basılmadı, hepsinin öncesi olduğunu bellidir.

Devlet naif yaklaşıp kara pazartesiler yaşatıp ve binlerce insanı şehit edemez. Çünkü devletin görevi vatandaşın malını, canını ve ırzını korumaktır. Terör ile dalga geçmenin bedelini Türk milleti ödüyor ve sıradan vatandaş ödüyor. Şehirlerde güvenlik yok. Siz bir bölgeyi 8 yıl terör örgütüne bırakmışsanız, tamam biz anlaşacağız zaten demişsiniz. Şimdi de biz naif yaklaşmışız o yüzden geri verin diyorlar.

İlgili>>  AKP'nin normal şartlarda iktidarda kalma ihtimali yok

Kolluk kuvvetleri darmadağın edildi

Terör örgütü aldığı yeri size geri verir mi. Türkiye Cumhuriyetini 13 yıldır cehenneme çevirdiler ve şu anda esas önemlisi ülkenin beka sorunu vardır. Beka sorunu nasıl oluşturuldu? uzaydan inenler oluşturmadı. Doğrudan tek başına iktidarı almış en çok oyu aldım diye övünen ve yürütmenin tek hakimi olan, bürokrasinin tek başına hakimi Ak Parti’nin sonucunda buraya geldik.

Polis darmadağın edildi, terör uzmanları kalmadı, bütün hafıza silindi, asker darmadağın edildi. Yani Türkiye’nin güvenliğin koruyacaklar her yerde dağıldı. Artık Erdoğan’a duyulan güven kaybolmuş durumda. Milliyetçi probaganda ile oylarımı 2-3 puan artırıp tek başıma gelir miyim diye hesap yapıldı.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç