Bu Ülkenin 7 Haziran’da Bu Karanlıktan Çıkması Lazım


muharrem inceCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçime az kala değerlendirmelerde bulundu.

Seçime doğru gidiyoruz, bu seçimin diğer seçimlerden bir farkı var, bir an için 20 yıl 30 yıl öncesine geri dönelim rahmetli Ecevit, Demirel, rahmetli Erbakan, rahmetli Türkeş’in birlikte olup tartıştıkları günleri hatırlıyorum. Siyasi parti liderleri televizyona bir yuvarlak masa etrafında toplanırlar tartışırlar seçim bildirgelerini açıklarlar bu konuda milletten destek isterlerdi. Şimdi öyle bir şey yok. Ben milletvekili olarak Ak Parti’li milletvekillerine desem gelmez, genel başkanımız Başbakanı çağırsa gelmez.

Ysk ne iş yapar?

ysk

Meydanlarda konuşan kim Cumhurbaşkanı, eğer bir başbakan’ın mitingini bir Cumhurbaşkanı iptal ediyorsa meydanlar da televizyon sunucularına cevap verebiliyorsa, muhalefet liderlerine sataşıyorsa, Hsyk geç kaldı diyorsa, Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı’da ağzından çıkanı kulağın duysun diyorsa, miting paraları devlettense, araç devlettense bu ülkede anayasanın işlemediği, anayasanın çiğnendiğini okuma yazması olmayanlar dahi bilir. Peki Ysk ne iş yapar?

İlgili>>  Kürtler Chp'ye küs mü?

Ysk korkak hakimlerden oluşmaktadır. Hapse gireceğini düşündükleri için bunu yapamıyorlar. Anayasanın böyle çiğnendiği yani devletin kesesinden devletin parası ile miting yapan bir Cumhurbaşkanı elinde Kuran ile seçim meydanlarında konuşan birisi. Elinde Kuran, dilinde yalan, kursağında haram meydanlarda Erdoğan.

 

recep tayyip erdoğan

Bu ülkenin 7 haziranda bu karanlıktan çıkması lazım. Sokakta meydanlarda bu çıkış gücünü, çıkış ruhunu görüyormusun diye bana sorarsanız Edirne, Trabzon, Bartın, Bolu, Niğde idim sokakta bunu görüyorum. Millet değişime hazır. 13 yıldır bunlara oy verdik bu sefer vermeyeceğiz diyen insanları meydanlarda görüyorum. Bunu birlikte başarabiliriz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç