Bosna Piramitleri


 

Bosna Piramitleri, bilinen insanlık tarihinden yani insanın varlığından daha eski olduğu kanıtlanmış ve Mısır Piramitleri’nden daha büyük olan, muhtemelen daha önce hiç duymadığınız, ve enerji konusunda insanı hayrete düşüren, harika yapıtlardır.

 

bosna piramitleri

Uluslararası bir araştırma grubu, bilim insanlarının imkansız olduğunu düşündükleri bir keşfi, Bosna Piramidi’nde yaptılar. Güneş Piramidi’nde Piramitten yukarıya doğru gelen bir enerji ışını keşfedildi. Ölçümle sonucunda enerjinin ışının çapının 4.5 metre, frekansının ise 28 KHZ olduğu ortaya çıktı.

Işın devamlı bir şekilde orada olmakla beraber aşağıya yeni piramide doğru ve yukarıya doğru gökyüzüne doğru hareket ediyor. Bu son detay, bildiğiniz fizik kurallarına aykırı olarak biliniyor. Ekibe göre keşif, antik çağın yapı inşa edicilerinin burada, bugün bile hala çalışmakta olan bir enerji hareket makinası yaptıklarının kanıtı olarak gösteriliyor.

bosna piramitleri

 

Semir Osmanagiç ve ekibi tarafından aynı bölgede toplam 5 adet piramit keşfi yapıldı. Bu piramitler, Avrupa’da keşfedilen ilk piramit olma özelliğine sahip.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç