Biorezonans Nedir?


 

Biorezonans; maddelerin elektromanyetik frekanslarının terapi için kullanılması olarak tanımlanabilir.

Biorezonans ağrısız ve ilaçsız tedavi metodudur

Biorezonans kendisini ilk önce alerji konusundaki çalışmaları ile duyurmuştur. Alerji kendisini geçmeyen cilt problemleri ile ya da alerjik astım, saman nezlesi vs. gibi solunum yolu problemleriyle gösterebilir. Hangi tipte olursa olsun tüm dünyadan, ilaç veya aşı kullanmadan, sadece o maddeye özgü titreşimleri kullanarak yapılan biorezonans terapileri raporlanmaktadır. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta bir duyarsızlaşma yaratılabilmektedir. Biorezonans ile sigara ve diğer bağımlılıklar kolayca bırakılabilmektedir.

İlgili>>  Biorezonans İle Obezite Tedavisi Nasıl Yapılır?

Biorezonans ağrısız ve ilaçsız tedavi metedudur. Frekans metodlu bilgisayarlar ile uygulanır. Sistem avrupa’da 30 yıldır uygulanmaktadır. Türkiye’de 2005 yılından beridir uygulama alanındadır. Biorezonansun tedavi başarısı yüzde 85’in üzerindedir.

Modern tıbbın tıkandığı alanlarda biorezaonans yöntemi ile iyi sonuçlar alınmaktadır. Erkek bayan ayrımı olmaktadır, her iki cinstede ve çocuklara da tedavi uygulanmaktadır. Çocuklarda iyileşme tedavisi daha fazladır. Tüm alerjik hastalıklarda başarı elde edilmektedir.

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç