Biorezonans İle Obezite Tedavisi Nasıl Yapılır?


 

Biorezonans cihazı ile obezite tedaviside yapılmaktadır. Hastadan kan alarak metobolizmayı olumsuz etkileyen faktörler ortaya çıkartılır ve ondan sonra cihaz metabolizmayı olumsuz etkileyen faktörleri frekans üzerinden hücre seviyesinde sıfırlamaktadır. Dolayısıyla hastanın metobolizması normale dönmektedir.

Tedavi sonunda verilen kilo geri alınmaz

Bir yandanda hastanın kendi fizyolojik frekansları güçlendirilerek vücut direnci yükselmektedir. Organizmanın kendi enerjisi zaten çok güçlüdür ve başka bir şeye ihtiyacı kalmamaktadır. Bu yöntem ile kilo verildiği zaman hastaların daha sonra tedavi bittikten sonra verdikleri kiloyu geri almamaktadırlar, en önemli özelliği budur.

İlgili>>  Biorezonans Nedir?

Başka yöntemlerde hastalar yöntemleri bıraktıktan sonra verdikleri kilonun iki katını geri almaktadır ve bu da çok sıkıntı yaratmaktadır. Biorezonans yöntemi ile böyle bir sıkıntı söz konusu değildir.

Kilo tedavilerinde seans sayısını kişileri kaç kilo fazlası olduğu etkilemektedir. Ayda en fazla ortalama 4 kilo verdirmek sağlıklıdır. 4 kilonun üzerine çıkmayı uygun görmüyoruz. Kişiin kaç kilo fazlası varsa buna göre hesap yapmak gerekiyor seansta bununla bağlantılıdır.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç