Ankara evden eve nakliyat


elifoglu-nakliye-araci

Elifoğlu nakliyat depo taşıma, okul taşıma, evden eve nakliyat, mağaza taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık ve expertiz işlerinde uzman olan bir nakliyat firmasıdır. 10 yıldır teknolojiyi de takip ederek Ankara’ya ve Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yıllar boyunca kazandığı tecrübe ile Ankara evden eve nakliyat ve Türkiye’nin diğer bölgelerine hizmet vermektedir.

Elifoğlu Nakliyat olarak, nakliyat sektöründe insanların ihtiyacını karşılamak ve bu ihtiyacı karşılarken en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktır. Müşteri odaklı ve güvenliğe önem veren firmamız nakliye sektöründe yeni fikirler ile müşterilerin taşımacılık konusunda ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Taşınma işlemlerini uluslararası standarlarda yapan bir firmayız. Bizimle iletişime geçtikten sonra bulunduğunuz yere expertiz gelir ve gerekli ön araştırmayı yaptıktan sonra taşıma işlemi sırasında lazım olacak gerekli ekipmanları not alarak taşınma esnasında daha hızlı hareket etme olanağı sunar ve sözleşmede yazan tarihte evinizi ya da iş yerinizi zamanında nakliye eder.

İlgili>>  Evden eve nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

Ankara nakliyat konusunda sayısız refaransları olan firmamız gün geçtikçe sizlerin de desteği ile büyümektedir. Elifoğlu Nakliyat sadece Ankara‘ya değil Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Amacımız nakliye sektöründe en iyi hizmeti verebilmektir. Eğer sizde sayısız referanslarımız arasında olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bir kaç gün önce evimi ankara elifoğlu nakliyat ile taşıdım ve çok memnun kaldım. Ambalajlamayı merdivenlerden indirmeyi en titiz ve dikkatli biçimde gerçekleştiriyorlardı. Taşınacak bir eşyanız varsa elifoğlu nakliyat ile taşının.

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç