Ak Parti’nin Sonunu Pkk Getirecek


 

osman pamukoğluHEPAR Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu çözüm sürecini ve Kobani olaylarını değerlendirdi.

Bu hale geleceğimiz belliydi

Bu devletin yapısı, bu devletin siyasi partileri ve Pkk’nın yapmak istediklerini bilirseniz bugünden bu hale geleceğimiz belliydi. Ak Parti bir şey yapmak istiyorlar, bunlara yaptırmak isteniyor, bölgede bir kürdistan kurmak isteniyor. İddia değil bu resmi ideoloji yeni bir şey değil bu. 30 yıl önce çıktı bu ideoloji, imralıdakine özgürlük, konfederasyona geçelim gibi laflar boyalı makyaj kısmı. Tabana izah edemediği için Pkk oyalanmaya çalışıyorlar. Ak Partinin sonunu Pkk getirecek.

İlgili>>  Pkk pazarlıklar konusunda çok güçlü

Kobani olaylarını yadırgamadım

Kobani olaylarını hiç yadırgamıyorum, berrak bir gökyüzü birden sağanak sağanak yağmaz, enerji birikmesi lazım ki yağmur yağabilsin. Benim için yadırganan bir şey yok Kobani olayları ayaklanma provasıydı. Olayların durması tahaddüt ve anlaşmalara bağlı. İmralı’dakinin çıkarılması, özerkliğin çıkarılması için koşturuluyor.

Halkın uyarılması lazım, televizyonda Ak Parti’nin adamlarını ve ne şiş yansın ne kebapçıları çıkartıyorsunuz. Holding medya Osman Pamukoğlu’nu televizyona çıkarsınlar bir göreyim. Bir röportajımı yayınlasınlar göreyim.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç