Ak Parti ve Hdp birbirinin stratejik ortağı


ahmet eyüp özgüçTürk Parti Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç seçime giderken Türkiye’nin durumunu değerlendirdi.

Hdp ve AKp birbirlerinin stratejik ortağı, baskı rejimi kendisini bütün ağırlığı ile hissettirirken, basın üzerinden bu kadar baskı kurulurken, internet yasaları ile dünyanını beş despotik ülke arasına girerken bana demokrasiyi ve özgürlükten bahsedeceksiniz.

Hdp barajın üzerine çıkarsa sen başkanlık al bende Öcalan’ı serbest bırakayım. Ak Parti seçmenine karşı hiç bir şey söylemiyor, Dolmabahçe’de iki parti ülke yönetiyor. Öcalan’ı serbest bırakın diye öneriyorum, Öcalan serbest bırakılsın da bizim gençler onu gezdirecekler mi.

Demokrasiyi yok etmeye çalışıyorsan sen halkı eziyorsun demektir. Biz halkı ezdirmemeye çalışacağız. Türkiye’de temiz siyaset yapan insanlar var. Demokratik tepkilerinizi ortaya koyun. Bu ülke bizim, çocukların gelecekleri için bir şeyler yapın demokratik tepkilerinizi verin ve Türkiye’de yeni bir dönem başlasın.

İlgili>>  Chp, Mhp ve Hdp’nin güçlendirilmesini istediler

Çözüm sürecinde bir tane bir şey anlayan yok bir tek imralı’yı konuşuyoruz biz. Pkk en büyük kötülüğü güneydoğuya yaptı. İktidar o vatandaşları Hdp’ye mecbur bırakı. Kim silahlar konuşsun ister, elinde silah tutan biz değiliz, anaları ağlatan da biz değiliz. Ben terör örgütü ile müzakereye izin vermem. Bırakın o koltukları nasıl çözüm geleceğini göreceksiniz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum Aç

reset

Geri
Oturum Aç